Brusle Bauer Supreme M5 Pro S22 SR, Senior, 9.0, 44.5, FIT 1

Brusle Bauer Supreme M5 Pro jsou perfektní volbou pro elitní bruslaře, kteří hledají prvotřídní výkon, střih a hodnotu. Brusle... více informací »
Brusle Bauer Supreme M5 Pro S22 SR
Značka: Bauer
18 799 Kč
Více informací »
Brusle Bauer Supreme M5 Pro jsou perfektní volbou pro elitní bruslaře, kteří hledají prvotřídní výkon, střih a hodnotu. Brusle...

Brusle Bauer Supreme M5 Pro jsou perfektní volbou pro elitní bruslaře, kteří hledají prvotřídní výkon, střih a hodnotu.

Brusle Bauer Supreme M5 Pro jsou perfektní volbou pro elitní bruslaře, kteří hledají prvotřídní výkon, střih a hodnotu.

M5 Pro se může pochlubit kompozitem Carbon Curv, který byl dříve pouze u nejvyšších modelů. To znamená nižší hmotnost, lepší přenos energie a ještě lepší tvarování teplem. Reflex Tendon Guard umožňuje maximální rozsah pohybu díky svému flexibilnímu, ale odolnému designu, který dále vymačká každou unci síly z každého kroku.

S Reflex Tendon Guard pracuje jazyk Reflex Pro. I když má profesionální tloušťku a pěnové vyztužení pro špičkovou ochranu a pohodlí, není omezující jako tradičnější designy.

Uvnitř brusle se dvouzónová vložka Lock-Fit může pochlubit vynikajícím odvodem vlhkosti a celkovým pohodlím. V obalsti kotníků se o pohodlí starají pěny AeroFoam+, které dodávají pocit komfortu okamžitě.

Nově navržená asymetrická špička byla dále doladěna pro maximální pohodlí při zachování charakteristického spojení noha-led se snížením vnitřního objemu.

Kvalitní výrobek Brusle Bauer Supreme M5 Pro S22 SR, Senior, 9.0, 44.5, FIT 1od spolehlivé značky Bauer jde získat aktuálně za výhodné peníze! Ceny od 18 799 Kč.