Rukavice Bauer Vapor Hyperlite S22 SR, Senior, 15″, červená

Elitní model řady Vapor pro sezónu 2022. Elitní model řady Vapor pro sezónu 2022. O ochranu rukavic Bauer Vapor Hyperlite se stará... více informací »
Rukavice Bauer Vapor Hyperlite S22 SR
Značka: Bauer
5 299 Kč
Více informací »
Elitní model řady Vapor pro sezónu 2022. Elitní model řady Vapor pro sezónu 2022. O ochranu rukavic Bauer Vapor Hyperlite se stará...

Elitní model řady Vapor pro sezónu 2022.

Elitní model řady Vapor pro sezónu 2022.

O ochranu rukavic Bauer Vapor Hyperlite se stará pěnový materiál DC TECH na hřbetu ruky a v kombinaci s lisovanou deskou SHOCKLITE zlepšuje ochranu až o 25%. Navzdory tomu je rukavice extrémně lehká.

Kotva tabulky velikostí

 

Nová dlaň DURACONNEKT je o cca 30% odolnější a nabízí lepší cit než předchozí model.

Vložka NANOSENSE v prstech zajišťuje měkký pocit. Vnitřní materiál THERMOCORE Zero snižuje zápach potu s chladivým efektem na ruce.

Prsty jsou třídílné s pěnou s trojitou hustotou, palec je dvoudílný.

Tento kvalitní kus můžete dostat právě tady u nás umístěný v rubrice rukavice na hokej. Připravili jsme pro vás akční kousky z této oblíbené kategorie za příznivou cenu. Tato značka Bauer dlouhodobě poskytuje prvotřídní sortiment.. A to je teprve začátek. Máme toho více, u nás v nabídce najdete další prověřené kousky od dodavatele Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Hodně povedený produkt Rukavice Bauer Vapor Hyperlite S22 SR, Senior, 15", červenáod skvělé a známé značky Bauer můžete koupit v naší aktuální nabídce ve výhodné akci! Pouze nyní za 5 299 Kč.