Brusle Bauer Supreme M5 Pro S22 JR, Junior, 2.0, 35, EE

Perfektní výkon za skvělou cenu - to je druhý nejvyšší model řady Supreme pro sezónu 2022/23 -Supreme M5 Pro.  Perfektní výkon... více informací »
Brusle Bauer Supreme M5 Pro S22 JR
Značka: Bauer
11 399 Kč
Více informací »
Perfektní výkon za skvělou cenu - to je druhý nejvyšší model řady Supreme pro sezónu 2022/23 -Supreme M5 Pro.  Perfektní výkon...

Perfektní výkon za skvělou cenu – to je druhý nejvyšší model řady Supreme pro sezónu 2022/23 -Supreme M5 Pro. 

Perfektní výkon za skvělou cenu – to je druhý nejvyšší model řady Supreme pro sezónu 2022/23 -Supreme M5 Pro. 

Kotva tabulky velikostí

 

Získejte ten nejlepší výkon! Brusle M5 Pro, vytvořené pro elitní výkonné bruslaře, přináší vylepšené funkce v konstrukci boty a chrániče šlach – přináší technologii elitní úrovně do každého odrazu. Bota 3D Lasted Carbon Curv Composite je plně tepelně tvarovatelná, je zároveň tuhá a citlivá ve spodní části pro dokonalý přenos eenergie při každém kroku.

Jazyk Classic Pro Felt Tongue je známý svým pohodlím a výkonem. 

Asymetrická špička ponechává v botě méně místa, takže brusle lépe reaguje na pohyb nohy.


Ve slevě tento kousek Brusle Bauer Supreme M5 Pro S22 JR, Junior, 2.0, 35, EE najdete rovnou tu na webu zařazený v rubrice brusle! Nyní si můžete pořídit oblíbené produkty z této rubriky za rozumné peníze! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Bauer představuje špičkové produkty. za skutečně nížkou cenu. U nás vám nabídneme víc, mrkněte také na více skvělých produktů od výrobce Bauer. Najdete je níže na této stránce.

Hodně prodávaný výrobek Brusle Bauer Supreme M5 Pro S22 JR, Junior, 2.0, 35, EEod výrobce se zárukou kvality Bauer pohodlně získáte u nás teď trvale výhodně! Výhodně teď u nás za 11 399 Kč.