Brankářská hokejka True Hzrdus PX SR, černá, Senior, 26″, L, MC2

Elitní hůl pro sezónu 2022 od značky True. Elitní hůl pro sezónu 2022 od značky True. Nová brankářská hokejka True Hzrdus PX je... více informací »
Brankářská hokejka True Hzrdus PX SR
Značka: True
7 850 Kč
Více informací »
Elitní hůl pro sezónu 2022 od značky True. Elitní hůl pro sezónu 2022 od značky True. Nová brankářská hokejka True Hzrdus PX je...

Elitní hůl pro sezónu 2022 od značky True.

Elitní hůl pro sezónu 2022 od značky True.

Nová brankářská hokejka True Hzrdus PX je ještě o 30g lehčí než její předchůdkyně Catalyst PX!

V oblasti příložníku a čepele má HZRDUS PX strukturu True's Rib Tech (TRT), která se vyznačuje strategickým umístěním žeber v celé čepeli. Ty jsou navrženy tak, aby odpovídaly bodům nárazu puku a poskytovaly stabilnější strukturu čepele při nárazu.

Zcela nová technologie True Focused Resin Flow (RESFLO) minimalizuje dutiny v čepeli a příložníku, což vede k pevnějšímu a konzistentnějšímu laminátu.

Díky VVS systému poskytuje hokejka dokonalou rovnováhu pocitu a pohodlí.

Novinkou je nízký kick point, díky němuž je lepší kontrola puku a snažší přihrávka či vyhození puku.

V shaftu hokejky True HZRDUS PX optimalizuje úhly vrstev uhlíkových vláken , což nabízí zvýšenou odolnost proti nárazu a optimální tuhost. Zároveň snižuje hmotnost hole.

Elitní hokejka pro elitní brankáře!

 


Oblíbený a kvalitní produkt Brankářská hokejka True Hzrdus PX SR, černá, Senior, 26″, L, seženete zrovna tu na našem webu v populární kategorii kompozitové brankářské hokejky. Nyní můžete získat vyjímečné kusy ve zmíněné sekci za parádní cenu! U nás nabízíme více, máme v nabídce další vybrané kousky značky True. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce True dlouhodobě prodává kvalitní produkty.. A to je teprve začátek!

Tento zlevněný výrobek Brankářská hokejka True Hzrdus PX SR, černá, Senior, 26", L, MC2od společnosti s dlouholetou tradicí True jednoduše můžete získat na našich stránkách teď právě za zcela nejnižší cenu! Nyní lze objednat jen za 7 850 Kč.