Brusle Bauer Supreme M4 S22 JR, Junior, 3.5, 36.5, EE

Střední model řady Supreme pro sezónu 2022/23, který je skvělou volbou pro úroveň krajských lig či druhé ligy.  Střední model... více informací »
Brusle Bauer Supreme M4 S22 JR
Značka: Bauer
8 499 Kč
Více informací »
Střední model řady Supreme pro sezónu 2022/23, který je skvělou volbou pro úroveň krajských lig či druhé ligy.  Střední model...

Střední model řady Supreme pro sezónu 2022/23, který je skvělou volbou pro úroveň krajských lig či druhé ligy. 

Střední model řady Supreme pro sezónu 2022/23, který je skvělou volbou pro úroveň krajských lig či druhé ligy. 

Kotva tabulky velikostí

 

Kvalitní lehké brusle, které obsahují i prvky profesionálních modelů, díky kterým je možné podávat ty nejlepší výkony.

Jsou vyrobeny z kvalitního kompozitu, který skvěle reaguje a zároveň nabízí dostatečnou ochranu. Brusle jsou navrženy tak, aby proudkovaly silný a energický odraz. Jazyk s vstřikovaným chráničem stačuje a uvolňuje energii, což dodává lepší pohyb vpřed, větší pohodlí a větší jistotu při hledání cesty k brance.

Holdery LS Edge nabízejí tu nejrychlejší výměnu nože na trhu.

Tento kvalitní a levný kus Brusle Bauer Supreme M4 S22 JR, Junior, 3.5, 36.5, EE máte možnost získat právě tady u nás v oblíbené sekci brusle! Nyní si můžete koupit ještě podobné produkty z této oblíbené sekce z pohodlí domova. Oblíbená značka Bauer dlouhodobě poskytuje top zboží.! To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Mrkněte na další skvělé produkty značky Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Unikátní kus Brusle Bauer Supreme M4 S22 JR, Junior, 3.5, 36.5, EEod našeho známého výrobce Bauer snadno můžete získat právě nyní trvale výhodně. Cena od 8 499 Kč.