Brusle Bauer Supreme M4 S22 INT, Intermediate, 6.0, 40.5, FIT 3

Střední model řady Supreme pro sezónu 2022/23, který je skvělou volbou pro úroveň krajských lig či druhé ligy. Střední model... více informací »
Brusle Bauer Supreme M4 S22 INT
Značka: Bauer
10 199 Kč
Více informací »
Střední model řady Supreme pro sezónu 2022/23, který je skvělou volbou pro úroveň krajských lig či druhé ligy. Střední model...

Střední model řady Supreme pro sezónu 2022/23, který je skvělou volbou pro úroveň krajských lig či druhé ligy.

Střední model řady Supreme pro sezónu 2022/23, který je skvělou volbou pro úroveň krajských lig či druhé ligy. 

Kotva tabulky velikostí

 

Kvalitní lehké brusle, které obsahují i prvky profesionálních modelů, díky kterým je možné podávat ty nejlepší výkony.

Jsou vyrobeny z kvalitního kompozitu, který skvěle reaguje a zároveň nabízí dostatečnou ochranu. Brusle jsou navrženy tak, aby proudkovaly silný a energický odraz. Jazyk s vstřikovaným chráničem stačuje a uvolňuje energii, což dodává lepší pohyb vpřed, větší pohodlí a větší jistotu při hledání cesty k brance.

Holdery LS Edge nabízejí tu nejrychlejší výměnu nože na trhu.

Oblíbený a akční kousek Brusle Bauer Supreme M4 S22 INT, Intermediate, 6.0, 40.5, FIT 3 lze získat již dnes na našem webu umístěný v rubrice brusle! Nyní najdete ještě podobné výrobky z této známé kategorie za báječnou cenu. Tento vyjímečný výrobce Bauer pro vás připravuje velmi kvalitní produkty.!

Velmi prodávaný výrobek Brusle Bauer Supreme M4 S22 INT, Intermediate, 6.0, 40.5, FIT 3od známého předního výrobce Bauer snadno naleznete tady teď trvale výhodně. Akční cena od 10 199 Kč.