Ramena Bauer Vapor 3X S22 INT, Intermediate, M

Ramena Bauer Vapor 3X S22 INT jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče. Ramena Bauer Vapor 3X S22... více informací »
Ramena Bauer Vapor 3X S22 INT
Značka: Bauer
2 549 Kč
Více informací »
Ramena Bauer Vapor 3X S22 INT jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče. Ramena Bauer Vapor 3X S22...

Ramena Bauer Vapor 3X S22 INT jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče.

Ramena Bauer Vapor 3X S22 INT jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče.

Novinkou u tohoto modelu je vymodelovaný chránič hrudní kosti a nízkoprofilové ramenní chrániče. Hruď také chrání FLEXAPRENE vesta, která je flexibilní a skvěle odvětrává. Páteř je chráněna díky intergrované ochraně zad z PE materiálu. Stejně jako u hrudní kosti zabraňuje zranění FLEXAPRENE vesta i u zad, s chrániči pro ochranu žeber. Kliční kosti chrání dva oddělené  chrániče vyplněné chráničemi z PE materiálu. Biceps je chráněn díky jednodílnému chrániči z PE materiálu, který si lze upravit aby perfektně seděl. Výšivka je z materiálu THERMOMAX SUB, který je pohodlný a skvěle vysychá.

 

Kotva tabulky velikostí

 


Tento designový produkt Ramena Bauer Vapor 3X dostanete právě teď tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii ramena! Připravili jsme skvělé výrobky ve zmíněné rubrice v akci! U zákazníků oblíbený výrobce Bauer dodává kvalitní sortiment za super cenu! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také další produkty od značky Bauer. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt Ramena Bauer Vapor 3X S22 INT, Intermediate, Mod značky s dobrým jménem Bauer máte možnost najít u nás teď ve slevě! Momentálně k dispozici za 2 549 Kč.