Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 SR, Senior, M

Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 SR jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče. Ramena Bauer Vapor 3X Pro... více informací »
Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 SR
Značka: Bauer
4 499 Kč
Více informací »
Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 SR jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče. Ramena Bauer Vapor 3X Pro...

Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 SR jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče.

Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 SR jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče.

Novinky u tohoto modelu je ochrana ramen pomocí AEROLITE 2.0, která má menší hmotnost a disponuje posuvným páskem ,díky kterému se dají ramena upravit tak aby perfekně seděla. Další novinkou je protekce zad a hrudníku díky vestě FLEXAPRENE , která je měkká, komfortní a skvěle prodyšná a přesto poskytuje maximalní ochranu. Hrudní koš chrání technoligie HYPERLITE HD protekce vymodelovaná HD pěnou. Páteř a kliční kosti chráněny vytvarovanými chrániči. Biceps ochraní díky jednodílné konstrukci z PE materiálu a je možno chránič přizpůsobit tak aby skvěle seděl. Podšívka je THERMOMAX+ která je skvěle prodyšná a výborně schne a navíc poskytuje maximální pohodlí.

 

Kotva tabulky velikostí

 

 


Velmi žádaný produkt pořídíte také na webu v oblíbené kategorii ramena. Mrkněte na nové produkty ve zmiňované rubrice za rozumné peníze. Věhlasný výrobce Bauer dlouhodobě dodává špičkové zboží za dobré peníze!

Tento vynikající kus Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 SR, Senior, Mod skvělé značky Bauer snadno můžete najít zrovna dneska ve slevě! Produkt momentálně prodáváme za 4 499 Kč.