Kolečkové brusle Powerslide Swell Triple Black Syncro 110 Trinity, 3x, 110, 46

Tento kvalitní výrobek Kolečkové brusle Powerslide Swell Triple Black Syncro 110 Trinity, 3x, 110, 46od populární značky Powerslide snadno můžete sehnat tady teď právě opravdu výhodně. Ceny od 9 999 Kč. EAN: 4040333549339
Kolečkové brusle Powerslide Swell Triple Black Syncro 110 Trinity
Značka: Powerslide
9 999 Dostupnost: SKLADEM
Více informací »

Popis produktu

Kolečkové brusle Powerslide Swell Triple Black Syncro 110 Trinity – jsou spolehlivé, lehké a velmi komfortní brusle, které dokáží ulehčit často se vyskytující problém s brzděním. Super brusle s novou brzdou. Brusle jsou vhodné i pro nejnáročnější kondiční bruslaře.

Kolečkové brusle Powerslide Swell Triple Black Syncro 110 Trinity – jsou spolehlivé, lehké a velmi komfortní brusle, které dokáží ulehčit často se vyskytující problém s brzděním. Super brusle s novou brzdou. Brusle jsou vhodné i pro nejnáročnější kondiční bruslaře.

Popis:

  • Super brusle s novou brzdou, je ovládána pohybem cuffu (vnější pevná opora v oblasti kotníku) a v případě potřeby brzdí všechny kolečka na brusli rovnoměrně.
  • Brusle mají nové Trinity X, které umožňuje posun rámu do všech 4 stran ve větším rozsahu než dříve.
  • Vrchní část brusle a cuff, který po utažení lépe obepíná nohu a poskytuje tak více opory.
  • Vnitřní botička je pevnou součástí brusle a dodává bruslím schopnost perfektní odezvy na jakýkoliv provedený pohyb. Díky kvalitní paměťové pěně jsou brusle pohodlné, pěna navíc reaguje na zahřívání těla při sportu a v průběhu používání se přímo tvaruje na nohu bruslaře.
  • Skelet brusle je částečně tepelně tvarovatelný. Měkká vrchní část brusle je vyrobena z pevného a zároveň dobře prodyšného materiálu. Vysoce odolný materiál na špičce a boku chrání brusli před odřením při pádech a prodlužuje tak její životnost.
  • Upínací systém je pomocí plochých voskovaných tkaniček, klasické přezky nad kotníkem a pásku na suchý zip přes nárt drží nohu spolehlivě na svém místě.
  • Anatomicky tvarovaná skořepina ze speciálního kompozitního materiálu s přídavkem sklolaminátu je lehká, pevná a poskytuje vyšší stupeň opory .
  • Trinity rám je uchycen místo dvěma klasickými, rovnou třemi šrouby (jeden pod patou, dva pod špičkou), toto řešení umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, snížení těžiště a zvýšení stability, tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly nad jízdou samotnou.
  • Osy kol se z jedné strany šroubují přímo do těla rámu.
  • Brusle mají lehký litý rám z hliníku s kvalitními kolečky Swell Infinity o průměru 110mm a tvrdosti 85a s ložisky WCD Freespin Abec 7. Jedná se o střední velikost koleček z kategorie. Brusle si tak zachovávají nízké těžiště i dobrou ovladatelnost.