Rukavice Bauer Vapor 3X S22 JR, Junior, 11″, tmavě modrá-červená-bílá

Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru cena/kvalita. Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru... více informací »
Rukavice Bauer Vapor 3X S22 JR
Značka: Bauer
2 569 Kč
Více informací »
Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru cena/kvalita. Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru...

Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru cena/kvalita.

Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru cena/kvalita.

Rukavice kombinují skvělý střih s velmi dobrými ochrannými vlastnostmi. Dlaň TAKTILE Palm je odolná, ale zároveň měkká a pohodlná. 

Kotva tabulky velikostí

 

Legendární střih VAPOR zajišťuje skvělou manipulaci s hokejkou a volnost pohybu díky konstrukci třídílného ukazováčku, dvoudílného ohebného palce a otevřené manžety.

Vnitřní materiál THERMO MAX navíc s vlastnostmi odvádějícími vlhkost udrží vaše ruce v teple a suchu po celou dobu hry.

Tento nejprodávanější výrobek Rukavice Bauer Vapor 3X S22 JR, Junior, 11″, tmavě modrá-červená-bílá lze pořídit taky u nás v sekci rukavice na hokej! Najděte si ještě jiné zboží ze zmíněné sekce na pár kliknutí! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na další skvělé produkty od výrobce Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tato značka Bauer vám může poskytnout skvělé produkty.! A tady je důkaz.

Nejprodávanější kus Rukavice Bauer Vapor 3X S22 JR, Junior, 11", tmavě modrá-červená-bíláod známého výrobce Bauer pohodlně získáte aktuálně na webu extra se slevou. Nyní za akční cenu 2 569 Kč.