Kolečkové brusle Powerslide SUV Zoom Renegade 125 Trinity, 3x, 125, 43-44

Oblíbený kus Kolečkové brusle Powerslide SUV Zoom Renegade 125 Trinity, 3x, 125, 43-44od populárního výrobce Powerslide snadno naleznete aktuálně skutečně výhodně! Zboží pořídíte teď u nás za 10 899 Kč. EAN: 4040333551851
Kolečkové brusle Powerslide SUV Zoom Renegade 125 Trinity
Značka: Powerslide
10 899 Dostupnost: SKLADEM
Více informací »

Popis produktu

Kolečkové brusle Powerslide SUV Next Renegade 125  jsou off-road kolečkové brusle vhodné pro akční jízdu i provádění  triků na hliněných terénech nebo stezkách.

Kolečkové brusle Powerslide SUV Next Renegade 125  jsou off-road kolečkové brusle vhodné pro akční jízdu i provádění  triků na hliněných terénech nebo stezkách.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

 • Díky technologii My Fit je možné vnitřek boty tepelně nahřát a upravit, tak aby pasovala přesně na nohu. Využívá novou generaci měkkých bot, která je pevnější než kdy dříve byla, ale zároveň více pohodlná, jelikož využívá poslední generaci paměťové pěny pro co největší pohodlí.
 • Osazeno extrémně pevným hliníkovým Trinity rámem vyrobeným na CNC z jednoho kusu.
 • Kola Powerslide CST Pro air 125mm s ložisky WCD Rustproof, která jsou navržena speciálně pro použití v mokru.
 • Rám vytváří příjemný kompromis stability i obratnosti.
 • Skelet brusle je vyroben s přídavkem sklolaminátu. Ten dodává bruslím vyšší pevnost a zachovává nízkou hmotnost. V přední, boční i zadní části boty jsou nově přidány otvory pro odvětrávání a chránič po celém obvodu špičky brusle.
 • Vnitřní část skeletu je nad kotníkem předpřipravena pro doladění tuhosti boty přímo dle potřeb bruslaře. Výstupky mají na sobě značky pro seříznutí, čímž lze docílit změkčení skeletu brusle v oblasti kotníku.
 • Nové uchycení cuffu (kloubu v oblasti kotníku). Díky asymetrickým vložkám se závitem lze cuff z obou stran umístit do dvou různých výšek a to i nezávisle na výšce uchycení na druhé straně brusle. Tyto možnosti mohu pomoci proti propadávání kotníku atd.
 • Pod patou umístěná je gumová stélka, která pomáhá tlumit případné dopady.
 • Vnitřní botička (liner) je nejvyšší možné kvality. Její špička je z pružného neoprénu a přizpůsobí se noze. Anatomicky tvarovaná výstelka je vyrobena z paměťové pěny, která reaguje na zvýšenou lidskou teplotu při sportu a dotvaruje se přímo na nohu majitele.
 • Očka pro zavazování jsou nově vedena až pod horní přezku a díky možnosti provléknutí tkaniček i skrz očka lineru vzniká několik různých možností zavázání bruslí dle individuálních potřeb bruslaře.
 • Přezka přes nárt a klasická nad kotníkem dotváří spolehlivý systém zapínání bruslí.
 • Trinity rám je uchycen místo dvěma klasickými, rovnou třemi šrouby (jeden pod patou, dva pod špičkou). Toto  řešení umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, snížení těžiště a zvýšení stability. Navíc tento systém spolehlivěji tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly nad jízdou samotnou.
 • Osy kol se z jedné strany šroubují přímo do těla rámu. Díky silnému tlumiči nárazů a podložce MYFIT Recall s dvojitým střihem s polstrováním z paměťové pěny budou velké triky zábavou.Kolečka 3×150 mm nabízejí vynikající přilnavost za mokra i za sucha, stejně jako použitá ložiska Wicked Rustproof.