Kšiltovka NHL 47 Brand Tuscaloosa C.U. VB, Senior, Boston Bruins

Fanouškovská kšiltovka s logem týmů NHL. Fanouškovská kšiltovka s logem týmů NHL. Kšiltovka s nezpevněnou šestipanelovou... více informací »
Kšiltovka NHL 47 Brand Tuscaloosa C.U. VB
Značka: 47' Brand
599 Kč
Více informací »
Fanouškovská kšiltovka s logem týmů NHL. Fanouškovská kšiltovka s logem týmů NHL. Kšiltovka s nezpevněnou šestipanelovou...

Fanouškovská kšiltovka s logem týmů NHL.

Fanouškovská kšiltovka s logem týmů NHL.

Kšiltovka s nezpevněnou šestipanelovou korunou a zahnutým kšiltem. Přední panely jsou vyrobeny z předeprané bavlněné tkaniny, zadní část z měkčené síťoviny (trucker). 

Velikost lze měnit pomocí plastového pásku (snapback).

Obnošený retro design.

Výšivka s logem a názvem týmu v přední části. Oficiálně licencovaný produkt.


Exkluzivní výrobek jde získat pohodlně tady u nás ve známé rubrice kšiltovky! Vyhledejte si skvělé produkty z této známé kategorie za výhodné peníze! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás také další vybrané kousky od dodavatele 47' Brand. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce 47' Brand vám představuje kvalitní produkty za super ceny! A to je teprve začátek.

Tento kvalitní a levný produkt Kšiltovka NHL 47 Brand Tuscaloosa C.U. VB, Senior, Boston Bruinsod značky s dlouholetou historií 47' Brand snadno můžete pořídit ještě dnes opravdu levně! Nyní můžete mít za 599 Kč.