Kolečkové brusle Bauer Vapor RH 3X S22 SR, Senior, 7.5, 42.5, FIT 2

Nejprodávanější produkt Kolečkové brusle Bauer Vapor RH 3X S22 SR, Senior, 7.5, 42.5, FIT 2od skvělé značky Bauer jednoduše můžete pořídit aktuálně na našich stránkách za příznivou cenu! Ceny již od 10 799 Kč. EAN: 688698512403
Kolečkové brusle Bauer Vapor RH 3X S22 SR
Značka: Bauer
10 799 Dostupnost: SKLADEM
Více informací »

Popis produktu

Kolečkové brusle Bauer Vapor RH 3X S22 SR – jsou vhodné pro dospělé poloprofesionální i amatérské hráče in-line či street hokeje.

Kolečkové brusle Bauer Vapor RH 3X S22 SR – jsou vhodné pro dospělé poloprofesionální i amatérské hráče in-line či street hokeje.

Popis:

Úspora hmotnosti není jedinou výhodou celokompozitové boty, nabízí tuhost a podporu a rychlost.

Použitá kolečka LABEDA GRIPPER CROSSOVER o velikosti 76 mm vpředu a 80 mm vzadu, poskytnou odolnost a přilnavost na téměř každém povrchu.

Podrážka brusle je z odolného a lehkého materiálu TPU. Výhodou tohoto materiálu je oproti TPR ještě větší odolnost a pevnost při nižší váze. 

Podporu při zápase či tréninku zajistí skelet z 3D tvarovaného Flex kompozitu, který vás viditelně podpoří při bránění či útoku.

Brusle disponují vložkou z mikrovlákna Hydrophic s polstrováním, která vám poskytne perfektní pohodlí, komfort a skvěle si poradí s odvodem potu.

O vaši zvýšenou ochranu se postará plstěný jazyk s integrovaným chráničem nártu.

Detail:

  • Vložka Hydrophic
  • Skelet 3Dtvarovaný Flex kompozit
  • Podrážka z TPU
  • Kolečka LABEDA GRIPPER CROSSOVER
  • Ložiska HI-LO ABEC 9
  • Rám HI-LO CNC