Kolečkové brusle Fila Legacy QF Lady, 4.5, 37.5, 4x, 84

Kolečkové brusle Fila Legacy QF - vhodné pro středně pokročilé a zkušené bruslaře, jsou velmi pohodlné a dobře... více informací »
Kolečkové brusle Fila Legacy QF Lady
Značka: Fila
4 899 Kč
Více informací »
Kolečkové brusle Fila Legacy QF - vhodné pro středně pokročilé a zkušené bruslaře, jsou velmi pohodlné a dobře...

Kolečkové brusle Fila Legacy QF – vhodné pro středně pokročilé a zkušené bruslaře, jsou velmi pohodlné a dobře ovladatelné.

 .

Kolečkové brusle Fila Legacy QF – vhodné pro středně pokročilé a zkušené bruslaře, jsou velmi pohodlné a dobře ovladatelné.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

  • Všestranné brusle jsou velmi pohodlné a skvěle ovladatelné, vhodné pro rychlou a pohodlnou jízdu.
  • Komfortní odvětraná bota, tuhý hliníkový rám a kvalitní ložiska Abec 7 spolu s 84 mm kolečky jsou skvělou volbou pro plynulou jízdu na každém povrchu.
  • K vysokému komfortu přispívá i utahovací kolečko Atop, které velmi pohodlně, snadno a rychle utáhne brusle jediným pootočením, umístěného nad patou, se navíjí ocelové lanko procházející bruslí namísto tkaničky, přezka a pásek na suchý zip dokonale upevní nohu v brusli.
  • Bota brusle, která je speciálně tvarována tak, aby pohodlně obepnula chodidlo, je vyrobena z jednoho kusu materiálu a díky tomu eliminuje otoky v oblasti nártu – použitá technologie SoftWear.
  • Maximální pohodlí dále zajišťuje ventilační systém Air Flow, který odvádí pot a udržuje vnitřek brusle v suchu.
  • Odvětrávací otvory na svršku a na patě zaručují efektivní proudění vzduchu uvnitř bruslí, díky čemuž je bruslení i v horkém počasí příjemné. 
  • Menší kolečka o průměru 84 mm a kvalitní ložiska ABEC 7 se pak postarají o výborné jízdní vlastnosti a snadnou ovladatelnost při zachování jízdního komfortu.
  • Rám bruslí je extrudovaný hliník, který je rychlý a tuhý a ideálně převede sílu odrazu na rychlost skluzu.
  • Ložiska ABEC 7 mají velmi dobrý poměr rychlosti a odolnosti, tichý chod zajišťuje vazelínové mazání a  mají kovovou protiprachovou krytku.

 

 


Tento kvalitní produkt Kolečkové brusle Fila Legacy QF Lady, 4.5, 37.5, 4x, máte možnost sehnat bez problémů tady u nás zařazený v rubrice fitness! Nyní najdete oblíbené produkty ve zmiňované kategorii z pohodlí domova. Přední značka Fila dodává prvotřídní výrobky.. Možná hledáte něco jiného, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží od výrobce Fila. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento produkt Kolečkové brusle Fila Legacy QF Lady, 4.5, 37.5, 4x, 84od populárního výrobce Fila jednoduše můžete sehnat tady teď trvale výhodně! Aktuálně v akci od 4 899 Kč.