Brusle Bauer Supreme M1 S22 SR, Senior, 8.5, 44, D

Rekreační brusle od světové značky Bauer, která nabízí perfektní pohodlí nejen pro všechny začínající bruslaře. Rekreační... více informací »
Brusle Bauer Supreme M1 S22 SR
Značka: Bauer
4 799 Kč
Více informací »
Rekreační brusle od světové značky Bauer, která nabízí perfektní pohodlí nejen pro všechny začínající bruslaře. Rekreační...

Rekreační brusle od světové značky Bauer, která nabízí perfektní pohodlí nejen pro všechny začínající bruslaře.

Rekreační brusle od světové značky Bauer, která nabízí perfektní pohodlí nejen pro všechny začínající bruslaře.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Bota je oproti vyšším modelům měkkčí a širší. Delší rádius na oceli zlepšuje rovnováhu, zatímco silnější vycpávky kotníku poskytují maximální pohodlí.

O pohodlí a bezpečnost se stará i kvalitní jazyk. Holder LS PRO II pak zajistí skvělou rovnováhu. Díky symetrické špičce je bota phodlnější tím, že přidává trochu více místa vpředu.


Hodně oblíbený produkt Brusle Bauer Supreme M1 S22 SR, Senior, 8.5, 44, D můžete najít také tu na našem webu v populární kategorii brusle! Nyní pořídíte ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii za super ceny. Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete další kousky od výrobce Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný výrobek Brusle Bauer Supreme M1 S22 SR, Senior, 8.5, 44, Dod společnosti s úžasnou pověstí Bauer jde sehnat v aktuální nabídce skutečně levně. Právě teď za cenu 4 799 Kč.