Brusle Bauer Supreme M4 S22 YTH, Dětská, Y13.5, 33, D

Střední model řady Supreme pro sezónu 2022/23, který je skvělou volbou pro úroveň krajských lig či druhé ligy.  Střední model... více informací »
Brusle Bauer Supreme M4 S22 YTH
Značka: Bauer
4 199 Kč
Více informací »
Střední model řady Supreme pro sezónu 2022/23, který je skvělou volbou pro úroveň krajských lig či druhé ligy.  Střední model...

Střední model řady Supreme pro sezónu 2022/23, který je skvělou volbou pro úroveň krajských lig či druhé ligy. 

Střední model řady Supreme pro sezónu 2022/23, který je skvělou volbou pro úroveň krajských lig či druhé ligy. 

Kotva tabulky velikostí

 

Kvalitní lehké brusle, které obsahují i prvky profesionálních modelů, díky kterým je možné podávat ty nejlepší výkony.

Jsou vyrobeny z kvalitního kompozitu, který skvěle reaguje a zároveň nabízí dostatečnou ochranu. Brusle jsou navrženy tak, aby proudkovaly silný a energický odraz. Jazyk s vstřikovaným chráničem stačuje a uvolňuje energii, což dodává lepší pohyb vpřed, větší pohodlí a větší jistotu při hledání cesty k brance.

Holdery LS Edge nabízejí tu nejrychlejší výměnu nože na trhu.

Oblíbený výrobek Brusle Bauer Supreme M4 S22 YTH, Dětská, Y13.5, 33, D máte možnost získat pohodlně u nás v oblíbené rubrice brusle. Připravili jsme podobné produkty z této oblíbené rubriky za super ceny. Populární výrobce Bauer prodává top produkty za skutečně výhodné peníze!

Vynikající výrobek Brusle Bauer Supreme M4 S22 YTH, Dětská, Y13.5, 33, Dod známého výrobce Bauer jde pořídit v naší online nabídce výhodně! Ceny od 4 199 Kč.