Brusle Bauer Supreme M1 S22 JR, Junior, 1.0, 33.5, D

Rekreační brusle od světové značky Bauer, která nabízí perfektní pohodlí nejen pro všechny začínající bruslaře. Rekreační... více informací »
Brusle Bauer Supreme M1 S22 JR
Značka: Bauer
4 199 Kč
Více informací »
Rekreační brusle od světové značky Bauer, která nabízí perfektní pohodlí nejen pro všechny začínající bruslaře. Rekreační...

Rekreační brusle od světové značky Bauer, která nabízí perfektní pohodlí nejen pro všechny začínající bruslaře.

Rekreační brusle od světové značky Bauer, která nabízí perfektní pohodlí nejen pro všechny začínající bruslaře.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Bota je oproti vyšším modelům měkkčí a širší. Delší rádius na oceli zlepšuje rovnováhu, zatímco silnější vycpávky kotníku poskytují maximální pohodlí.

O pohodlí a bezpečnost se stará i kvalitní jazyk. Holder LS PRO II pak zajistí skvělou rovnováhu. Díky symetrické špičce je bota phodlnější tím, že přidává trochu více místa vpředu.

Vysoce kvalitní produkt jde sehnat snadno tady u nás v kategorii brusle! Nyní si můžete pořídit oblíbené produkty z naší sekce za výhodné peníze. Náš sortiment je ale široký, u nás najdete další vybrané kousky od výrobce Bauer. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Brusle Bauer Supreme M1 S22 JR, Junior, 1.0, 33.5, Dod oblíbené značky Bauer dostanete na našich stránkách nyní za akční cenu. Nyní pořídíte jen za 4 199 Kč.