Hokejová branka Winnwell 72″ + Střelecká plachta Winnwell Accushot 72″, 72″

Klasická hokejová branka, která odpovídá přesně rozměrům podle regulí IIHF a je ideální pomocník pro trénink střelby. Navíc... více informací »
Hokejová branka Winnwell 72" + Střelecká plachta Winnwell Accushot 72"
Značka: Winnwell
3 799 Kč
Více informací »
Klasická hokejová branka, která odpovídá přesně rozměrům podle regulí IIHF a je ideální pomocník pro trénink střelby. Navíc...

Klasická hokejová branka, která odpovídá přesně rozměrům podle regulí IIHF a je ideální pomocník pro trénink střelby. Navíc ve skvělém setu se střeleckou plachtou, která slouží na zlepšení přesnosti střelby.

Klasická hokejová branka, která odpovídá přesně rozměrům podle regulí IIHF a je ideální pomocník pro trénink střelby. Navíc ve skvělém setu se střeleckou plachtou, která slouží na zlepšení přesnosti střelby.

Hokejová branka Winnwell 72″ je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink střelby míčkem nebo plastovým pukem. Branka velikosti 72″ přesně odpovídá rozměrům klasické hokejové branky dle regulí IIHF.

Pevná a stabilní konstrukce branky s ocelovými trubkami.

Branku snadno sestavíte díky „snap clip“ konstrukci, kdy se jednotlivé kusy zacvaknou jednoduše k sobě. Doporučeno pro velmi omezené použití s puky ledního hokeje.

Specifikace

Velikost:

72″ x 48″ x 32″ (183 x 122 x 82cm)

Trubky:

1,5″ přední trubky a 1,125″ zadní trubky pro těžký provoz

Stavební:

Konstrukce svorek (snadno sestavitelné)
Drátové svary RoadEZ prodlužují životnost síťoviny

Materiál:

10 000 D vysoce odolné polyesterové pletivo

Střelecká plachta Winnwell Accushot 72″ je ideální tréninkový pomocník pro nácvik střelby. Plachta má volné otvory kam lze střílet a to  do rohů branky nebo mezi betony brankáře

Pevná plachta je navržená v rozměrech hokejové branky 72″. Její součástí jsou kovová očka a plachtu ke konstrukci branky upevníte pomocí silné gumy pro pevné uchycení. Díky těžší spodní části drží plachta spolehlivě stálý tvar, nekrčí se a neroluje. Je vyrobena v kombinaci polyesteru a PVC, které jsou maximálně odolné. Kvalitní materiál plachty . Černou plachtu zdobí obrázek hokejového brankáře.

Popis

Střelecká plachta  Accushot  jsou konstruovány pomocí těžkého PVC vyztuženého polyesteru. Nerezové průchodky a robustní bungee šňůry pomáhají připevnit k široké škále sítí.

Není určen pro použití s puky.

 


Zlevněný produkt Hokejová branka Winnwell 72″ + naleznete zrovna tady na našich stránkách ve známé sekci výhodné sety! Nyní můžete získat vyjímečné kusy z naší rubriky za super ceny!

Žádaný produkt Hokejová branka Winnwell 72" + Střelecká plachta Winnwell Accushot 72", 72"od značky se skvělou pověstí Winnwell jednoduše můžete pořídit v naší nabídce skutečně výhodně! Nyní lze objednat jen za 3 799 Kč.