Brankářské Brusle Bauer Konekt S22 SR, Senior, 9.0, 44.5, R

Brankářské Brusle Bauer Konekt S22 SR jsou novinkou pro sezónu 2022/23 a nabízí tu nejvyšší možnou kvalitu. Brankářské Brusle... více informací »
Brankářské Brusle Bauer Konekt S22 SR
Značka: Bauer
25 999 Kč
Více informací »
Brankářské Brusle Bauer Konekt S22 SR jsou novinkou pro sezónu 2022/23 a nabízí tu nejvyšší možnou kvalitu. Brankářské Brusle...

Brankářské Brusle Bauer Konekt S22 SR jsou novinkou pro sezónu 2022/23 a nabízí tu nejvyšší možnou kvalitu.

Brankářské Brusle Bauer Konekt S22 SR jsou novinkou pro sezónu 2022/23 a nabízí tu nejvyšší možnou kvalitu.

Brusle mají vyjímací vnitřní botu a jak vnitřní bota tak brusle se dá tepelně tvarovat podle nohy brankáře, díky konstrukci GRILAMID a vnitřní vyplnění pěnou ULRALON. Nový TOP POWER STRAP COMBO systém přezek zajišťuje lepší stabilitu a snažní nandávání a sundávání brusle. Na brusli je holder VERTEXX EDGE a nerezový nůž LS PULSE STAINLESS STEEL 3mm. Kotníky chráni také systém GRILAMID UPPER SHELL s HINDEFLEX. Jazyk je teplně tvarovaný s žebrovaným překrytím. Váha brusle se pohybuje okolo 911 gramů (velikost 8).

 

Kotva tabulky velikostí

 


Tento neodolatelný produkt Brankářské Brusle Bauer Konekt S22 SR, Senior, 9.0, 44.5, R lze pořídit pohodlně tu na našich stránkách v populární sekci brankářské brusle. Podívejte se na zlevněné zboží ve zmíněné kategorii za výhodnou cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. U nás totiž najdete další prověřené zboží značky Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Mezi zákazníky oblíbená značka Bauer pro své zákazníky nabízí kvalitní zboží.. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Zajímavý produkt Brankářské Brusle Bauer Konekt S22 SR, Senior, 9.0, 44.5, Rod našeho známého výrobce Bauer lze získat ještě dnes extra se slevou! Výhodně za super cenu 25 999 Kč.