Rukavice Bauer Vapor 3X S22 JR, Junior, 11″, černá

Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru cena/kvalita. Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru... více informací »
Rukavice Bauer Vapor 3X S22 JR
Značka: Bauer
2 569 Kč
Více informací »
Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru cena/kvalita. Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru...

Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru cena/kvalita.

Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru cena/kvalita.

Rukavice kombinují skvělý střih s velmi dobrými ochrannými vlastnostmi. Dlaň TAKTILE Palm je odolná, ale zároveň měkká a pohodlná. 

Kotva tabulky velikostí

 

Legendární střih VAPOR zajišťuje skvělou manipulaci s hokejkou a volnost pohybu díky konstrukci třídílného ukazováčku, dvoudílného ohebného palce a otevřené manžety.

Vnitřní materiál THERMO MAX navíc s vlastnostmi odvádějícími vlhkost udrží vaše ruce v teple a suchu po celou dobu hry.

Kvalitní a levný produkt je k dostání bezprostředně tady u nás umístěný v rubrice rukavice na hokej. Vyberte si ještě další zboží z této sekce za mimořádně nízkou cenu! To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte také na více skvělých kousků od značky Bauer. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Bauer vás a vaše blízké obohatí o špičkové zboží za extra ceny!

Tento neodolatelný produkt Rukavice Bauer Vapor 3X S22 JR, Junior, 11", černáod značky s dlouholetou tradicí Bauer snadno můžete získat nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! Zrovna nyní za cenu 2 569 Kč.