Lokty Bauer Vapor Hyperlite S22 SR, Senior, M

Lokty Bauer Vapor Hyperlite S22 SR jsou navrženy pro profesionální hráče, kteří chtějí špičkovou protekci spojenou s lehkostí a... více informací »
Lokty Bauer Vapor Hyperlite S22 SR
Značka: Bauer
4 099 Kč
Více informací »
Lokty Bauer Vapor Hyperlite S22 SR jsou navrženy pro profesionální hráče, kteří chtějí špičkovou protekci spojenou s lehkostí a...

Lokty Bauer Vapor Hyperlite S22 SR jsou navrženy pro profesionální hráče, kteří chtějí špičkovou protekci spojenou s lehkostí a volností pohybu.

Lokty Bauer Vapor Hyperlite S22 SR jsou navrženy pro profesionální hráče, kteří chtějí špičkovou protekci spojenou s lehkostí a volností pohybu.

Nové vylepšení u tohoto modelu jsou nové HYPERLITE chrániče loktů, které mají 360 volnost pohybu v předloktí s EXO-LITE protekcí. Vymodelované chraniče vyplněné pěnou perfektně dopřávají plnou protekci, která se hodí proti „sekerám“ a skvěle ochrání i při blokování střel. Chrániče disponují na konci loktů pásky pro dotažení. COMFORT LOCK pásek zajištuje dotažení pro maximální protekci během hry a zajišťuje aby lokty zůstaly na místě. Výšivka THERMOCORE ZERO skvěle odvádí pot a navíc díky takzvavému COOLING efektu se budete cítit po celou dobu příjemně. Biceps chrání jednodílný chránič vytvorřený z HYPERLITE HD pěny.

 

Kotva tabulky velikostí

 


Unikátní produkt Lokty Bauer Vapor Hyperlite pořídíte taky tady na našem webu umístěný v rubrice lokty. Nyní pořídíte ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice v bezva akci. Třeba hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! U nás najdete další vybrané produkty značky Bauer. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt Lokty Bauer Vapor Hyperlite S22 SR, Senior, Mod skvělého výrobce Bauer můžete získat právě zde skutečně výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 4 099 Kč.