Rukavice Bauer Vapor Hyperlite S22 SR, Senior, 14″, tmavě modrá

Elitní model řady Vapor pro sezónu 2022. Elitní model řady Vapor pro sezónu 2022. O ochranu rukavic Bauer Vapor Hyperlite se stará... více informací »
Rukavice Bauer Vapor Hyperlite S22 SR
Značka: Bauer
5 299 Kč
Více informací »
Elitní model řady Vapor pro sezónu 2022. Elitní model řady Vapor pro sezónu 2022. O ochranu rukavic Bauer Vapor Hyperlite se stará...

Elitní model řady Vapor pro sezónu 2022.

Elitní model řady Vapor pro sezónu 2022.

O ochranu rukavic Bauer Vapor Hyperlite se stará pěnový materiál DC TECH na hřbetu ruky a v kombinaci s lisovanou deskou SHOCKLITE zlepšuje ochranu až o 25%. Navzdory tomu je rukavice extrémně lehká.

Kotva tabulky velikostí

 

Nová dlaň DURACONNEKT je o cca 30% odolnější a nabízí lepší cit než předchozí model.

Vložka NANOSENSE v prstech zajišťuje měkký pocit. Vnitřní materiál THERMOCORE Zero snižuje zápach potu s chladivým efektem na ruce.

Prsty jsou třídílné s pěnou s trojitou hustotou, palec je dvoudílný.

Tento diskontní kousek Rukavice Bauer Vapor Hyperlite S22 SR, Senior, 14″, tmavě modrá jde nakoupit aktuálně na našem webu zařazený v rubrice rukavice na hokej. Nyní můžete koupit ještě jiné výrobky z této populární kategorie v bezva akci! To není všechno, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce další kvalitní zboží od značky Bauer. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní výrobek Rukavice Bauer Vapor Hyperlite S22 SR, Senior, 14", tmavě modráod společnosti s dlouholetou tradicí Bauer můžete nakoupit momentálně na webu za zcela nejnižší cenu! Akční cena od 5 299 Kč.