Helma Bauer Re-Akt 85 SR, bílá, Senior, M, 54-59cm

Helma Bauer Re-Akt 85 SR je nejlehčí helma v této kategorii pro výkonnostní hráče. Helma Bauer Re-Akt 85 SR je nejlehčí helma v... více informací »
Helma Bauer Re-Akt 85 SR
Značka: Bauer
3 999 Kč
Více informací »
Helma Bauer Re-Akt 85 SR je nejlehčí helma v této kategorii pro výkonnostní hráče. Helma Bauer Re-Akt 85 SR je nejlehčí helma v...

Helma Bauer Re-Akt 85 SR je nejlehčí helma v této kategorii pro výkonnostní hráče.

Helma Bauer Re-Akt 85 SR je nejlehčí helma v této kategorii pro výkonnostní hráče od značky BAUER.

Helma Bauer Re-Akt 85 váží pouze 490 gramů a je nejlehčí ve své kategorii. Je 3D nastavitelná a má přijemně měkký vnitřek s podporou krku pro dokonalý komfort. Disponuje výtečnou ochranou díky AEROLITH 3.0, tvarovaný interiér pro maximalní ochranu s certifikáty CSA, HECC, CE. FREEFORM systém nabízí nezávislé nastavení jak délky tak šířky.

Diskontní produkt Helma Bauer Re-Akt 85 SR, bílá, Senior, M, naleznete právě teď na stránkách v rubrice helmy. Vyberte si parádní produkty ve zmíněné rubrice v akci. Dodavatel Bauer vám může nabídnout kvalitní výrobky. za dobré peníze! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Povedený kus Helma Bauer Re-Akt 85 SR, bílá, Senior, M, 54-59cmod populární značky Bauer lze získat v naší internetové nabídce ve výprodejové akci. Ve skvělé akci za 3 999 Kč.