Kalhoty Bauer Hyperlite S22 SR, Senior, XL, červená

Bauer Hyperlite S22 SR je novinka v oblasti kalhot pro rok 2022. Vhodná pro profesionální a výkonnostní hráče. Bauer Hyperlite S22... více informací »
Kalhoty Bauer Hyperlite S22 SR
Značka: Bauer
5 799 Kč
Více informací »
Bauer Hyperlite S22 SR je novinka v oblasti kalhot pro rok 2022. Vhodná pro profesionální a výkonnostní hráče. Bauer Hyperlite S22...

Bauer Hyperlite S22 SR je novinka v oblasti kalhot pro rok 2022. Vhodná pro profesionální a výkonnostní hráče.

Bauer Hyperlite S22 SR je novinka v oblasti kalhot pro rok 2022. Vhodná pro profesionální a výkonnostní hráče.

Novinka je technologie AEROLITE 2.0 , která chrání kyčle před úrazem. Dále celková hmotnost je nižší oproti předchozím modelům. 

Disponuje ochranou páteře díky pěně SHOCKLITE. Okolo stehen je vymodelovaná PE a HD pěna, která se dá upravit aby vám kalhoty dobře seděly. Zevnitř kolem pasu je pás s přezkou a díky ZIPPER OPENING je možné upravit velikost o 1 palec. Dále zde máme oddělené chraniče pro ledviny s FLEX FORWARD BRAKE. Podšívka THERMOCORE ZERO je dokonale prodyšná a skvěle vysychá.

Materiál špičkové kvality 840D Nylon se strečovou zónou.

 

Kotva tabulky velikostí

 

 

Velmi žádaný produkt Kalhoty Bauer Hyperlite S22 SR, můžete najít rovnou tu v oblíbené rubrice kalhoty & girdle. Získejte skvělé produkty z této oblíbené kategorie za zcela nejnižší cenu. Dodavatel Bauer nabízí vynikající sortiment za neuvěřitelně výhodnou cenu! A tady je důkaz! Náš sortiment je široký, mrkněte na další kvalitní produkty od dodavatele Bauer. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční produkt Kalhoty Bauer Hyperlite S22 SR, Senior, XL, červenáznačky Bauer snadno můžete sehnat teď levně! Produkt nakoupíte teď u nás za 5 799 Kč.