Betony Brian’s G-netik X5 SR, bílá-černá, Senior, 35+1″

Betony Brian’s G-netik X5 SR jsou novinkou pro sezónu 2022 od značky Brian´s, která je specialistou v oblasti golmařiny. Betony... více informací »
Betony Brian’s G-netik X5 SR
Značka: Brian’s
28 990 Kč
Více informací »
Betony Brian’s G-netik X5 SR jsou novinkou pro sezónu 2022 od značky Brian´s, která je specialistou v oblasti golmařiny. Betony...

Betony Brian’s G-netik X5 SR jsou novinkou pro sezónu 2022 od značky Brian´s, která je specialistou v oblasti golmařiny.

Betony Brian’s G-netik X5 SR jsou novinkou pro sezónu 2022 od značky Brian´s, která je specialistou v oblasti golmařiny.

Betony jsou určeny pro profesionální a semi profesionální golmany, kteří chtějí od svojí výstroje jen to nejlepší.

    NOVINKY :

  • Novinkou u tohoto modelu je nový systém upínaní páskem GNETIK WRAP STRAPPING, kteřé zajišťuje jednoduché dopnutí betonu přímo na nohu podle potřeby. To samé platí u nastavitelného pásku na lýtku.
  • SINGLE KNEE BRAKE je technologie zlomení betonu pod kolenem a díky tomu umožňuje potřebnou flexibilitu při zachování tuhosti stehna.
  • PRIMO SLIDE SIDE je navržen tak aby vylepšoval sklouznutí betonu po ledu a pomohl tak při reakci a přesnosti golmanského zákroku.
  • SUEDE KNEE CRADLE je semišová kolébka pro koleno, která zajišťuje měkký dopad kolena a příjemný pocit při brankářském zákroku
  • Samozřejmě nechybí ani systém upínaní SMART STRAP, jedná se o elastický pásek na špičce, který zajišťuje konzistetní napětí a větší výdrž než tradiční uchycení pomocí tkaniček.
  • Tyto betony jsou kompatibilní s PRO 2 KNEE PAD. Chrániče kolen mohou být připnuty k betonu nebo nasazeny samostatně. ( Chrániče kolen se prodávají samostatně)

 

 


Tento zlevněný produkt Betony Brian’s G-netik X5 SR, bílá-černá, Senior, 35+1″ máte možnost dostat právě teď tady na stránkách umístěný v rubrice betony! Vyberte si ostatní výrobky z této oblíbené kategorie za nejnižší cenu. Nebojte, máme toho více, mrkněte také na další kousky od výrobce Brian’s. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený kousek Betony Brian’s G-netik X5 SR, bílá-černá, Senior, 35+1"od oblíbené značky Brian’s jednoduše můžete sehnat nyní ve výprodejové akci. Teď v akci 28 990 Kč.