Betony Brian’s G-netik X5 SR, bílá, Senior, 36+1″

Betony Brian’s G-netik X5 SR jsou novinkou pro sezónu 2022 od značky Brian´s, která je specialistou v oblasti golmařiny. Betony... více informací »
Betony Brian’s G-netik X5 SR
Značka: Brian’s
28 990 Kč
Více informací »
Betony Brian’s G-netik X5 SR jsou novinkou pro sezónu 2022 od značky Brian´s, která je specialistou v oblasti golmařiny. Betony...

Betony Brian’s G-netik X5 SR jsou novinkou pro sezónu 2022 od značky Brian´s, která je specialistou v oblasti golmařiny.

Betony Brian’s G-netik X5 SR jsou novinkou pro sezónu 2022 od značky Brian´s, která je specialistou v oblasti golmařiny.

Betony jsou určeny pro profesionální a semi profesionální golmany, kteří chtějí od svojí výstroje jen to nejlepší.

    NOVINKY :

  • Novinkou u tohoto modelu je nový systém upínaní páskem GNETIK WRAP STRAPPING, kteřé zajišťuje jednoduché dopnutí betonu přímo na nohu podle potřeby. To samé platí u nastavitelného pásku na lýtku.
  • SINGLE KNEE BRAKE je technologie zlomení betonu pod kolenem a díky tomu umožňuje potřebnou flexibilitu při zachování tuhosti stehna.
  • PRIMO SLIDE SIDE je navržen tak aby vylepšoval sklouznutí betonu po ledu a pomohl tak při reakci a přesnosti golmanského zákroku.
  • SUEDE KNEE CRADLE je semišová kolébka pro koleno, která zajišťuje měkký dopad kolena a příjemný pocit při brankářském zákroku
  • Samozřejmě nechybí ani systém upínaní SMART STRAP, jedná se o elastický pásek na špičce, který zajišťuje konzistetní napětí a větší výdrž než tradiční uchycení pomocí tkaniček.
  • Tyto betony jsou kompatibilní s PRO 2 KNEE PAD. Chrániče kolen mohou být připnuty k betonu nebo nasazeny samostatně. ( Chrániče kolen se prodávají samostatně)

 

 

Tento výjimečný produkt Betony Brian’s G-netik X5 SR, můžete najít taky tu na webu zařazený v rubrice betony. Nyní můžete najít nové produkty ve zmiňované kategorii za báječnou cenu. Známý výrobce Brian’s svým zákazníkům dodává špičkové produkty. za skutečně výhodné peníze! To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká! U nás v nabídce najdete další skvělé zboží od výrobce Brian’s. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Vynikající výrobek Betony Brian’s G-netik X5 SR, bílá, Senior, 36+1"od známého dodavatele Brian’s máte možnost pořídit tady teď právě za outletovou cenu! Zrovna teď v akci za 28 990 Kč.