Lapačka Brian’s G-netik X5 INT, bílá-červená, Intermediate, Obrácený gard

Lapačka Brian’s G-netik X5 INT je novinkou od gólmanské značky Brian's pro sezónu 2022. Lapačka Brian’s G-netik X5 INT je... více informací »
Lapačka Brian’s G-netik X5 INT
Značka: Brian’s
9 890 Kč
Více informací »
Lapačka Brian’s G-netik X5 INT je novinkou od gólmanské značky Brian's pro sezónu 2022. Lapačka Brian’s G-netik X5 INT je...

Lapačka Brian’s G-netik X5 INT je novinkou od gólmanské značky Brian's pro sezónu 2022.

Lapačka Brian’s G-netik X5 INT je novinkou od gólmanské značky Brian's pro sezónu 2022.

    NOVINKY :

  • VELCRO WRIST STRAPPING SYSTEM je tradiční systém upínání lapačky k ruce pomocí suchého zipu na vrchní straně ruky a pásky na zápěstí, díky kterému má gólman možnost nastavení lapačky podle jeho potřeb.
  • Koš lapačky je DOUBLE T – na pohled ultra široký s hlubokým košem ve tvaru dvojitého T. Přesto však splňuje všechny pravidla o velikosti lapačky.
  • Lapačka disponuje na palci elestickým páskem, který slouží k bezpečnému nasazení lapačky. Navíc bez jakéhokoliv omezení pří zavírání lapačky.
  • V rukavici lapačky se nachází protiskluzový SBA SYNTHETIC interiér s podložkou pro zápěstí.
  • Šněrování je v 35 sťupnovém ohybovém úhlu a plochá konstrukce prstů zajistí snadnější zavírání lapačky.


Tento designový produkt Lapačka Brian’s G-netik X5 INT, bílá-červená, Intermediate, Obrácený gard máte možnost nakoupit právě zde u nás v populární rubrice lapačky na hokej. Nyní si můžete pořídit jiné produkty ze zmíněné rubriky ve výprodejové akci. U nás nabízíme více, máme v nabídce další vybrané kousky od výrobce Brian’s. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Brian’s vás obohatí o kvalitní výrobky. za mimořádně nízkou cenu.

Tento kvalitní a levný produkt Lapačka Brian’s G-netik X5 INT, bílá-červená, Intermediate, Obrácený gardod značky s dlouholetou tradicí Brian’s je k sehnání zrovna dneska téměř zdarma! V současnosti pořídíte za cenu 9 890 Kč.