Páska na čepel Rezztek by Specter Hockey Tape Hradec Králové, bílá, Junior

Často hledaný produkt Páska na čepel Rezztek by Specter Hockey Tape Hradec Králové, bílá, Juniorod našeho předního výrobce Specter Hockey jednoduše můžete pořídit zrovna za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně v akci za 289 Kč.
Páska na čepel Rezztek by Specter Hockey Tape Hradec Králové
289 Dostupnost: SKLADEM
Více informací »

Popis produktu

SPECTER HOCKEY TAPE je revoluční páska z Česko-Slovenska. Vyvinuli jsme patentovaný několikavrstvý materiál, který pomáhá zlepšit přesnost střely, ovládání puku a přináší delší výdrž.

SPECTER HOCKEY TAPE je revoluční páska z Česko-Slovenska. Vyvinuli jsme patentovaný několikavrstvý materiál, který pomáhá zlepšit přesnost střely, ovládání puku a přináší delší výdrž než tradiční páska.
Při vývoji jsme otestovali více jak 500 pásek, které testovali jak hráči z NHL tak i běžní amatérští hráči a děti. Oproti tradiční pásce je povrch drsnější a díky patentované povrchové úpravě dokáže udělit puku větší rotaci. Díky lepení na stranu hokejky, přičemž spodní hrana čepele zůstává neoblepená, klade menší odpor při pohybu čepele hokejky po ledě.
Výměna pásky je jednoduchá, přičemž nalepení trvá len několik sekund. Výhodou pásky SPECTER HOCKEY TAPE je možnost tisku na pásku, čím se dá páska přizpůsobit potřebám každého hráče anebo klubu.

V jednom balení jsou dvě pásky (forehand i backhand).