Hokejový obchod Brno

Betony Brian’s Optik X2 INT, bílá, Intermediate, 32+1″

Oblíbený kousek Betony Brian’s Optik X2 INT, bílá, Intermediate, 32+1"od značky s dlouholetou historií Brian’s najdete právě dnes za zcela nejnižší cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 24 900 Kč. EAN: 628661031869
Betony Brian’s Optik X2 INT
Více informací »
Značka: Brian’s
24 900
Popis produktu

Betony Brian’s Optik X2 INT – novinka pro rok 2021, jsou ultralehké betony z řady Brian´s.

Betony Brian’s Optik X2 INT – novinka pro rok 2021, jsou ultralehké betony z řady Brian´s.

Popis:

  • Vzhledem jsou betony velmi podobné profesionální řadě Optik 2. Mimo agresivní linie a hrany, mají betony i vnější aerodynamický válec, který pomáhá snížit celkovou váhu betonů, navíc zvyšuje ohyb a pomáhá lépe uzavřít mezeru mezi betony.
  • Na vnější straně betonu se nachází MAX jádro a dva zlomy, díky kterým beton drží požadovaný tvar, špička je pak v úhlu 80°. Díky tomuto designu jsou mnohem snadnější přechody z rozkleku zpět do postoje.
  • Pro lepší slideování je využito speciálního materiálu Primo na vnitřní části betonu.
  • Vnitřní část je díky širšímu kanálu pro nohy více komfortní. Kanál je uzavřen velkým páskem na suchý zip, který se obepíná přes zadní část lýtka. V oblasti kolene je široký elastický popruh, který může být kdekoliv od kolene k lýtku.
  • Z profesionální řady je ponechán i popruh Smart Boot Strap, který je vyroben z vysoce kvalitního nylonu, který se běžně používá v bezpečnostních pásech a zajišťuje tak trvanlivost, kterou brankář potřebuje. Popruh je nastavitelný pro brankáře tak, aby přinesl co největší efekt a pocit.
  • Pokud jsi brankář střední třídy a hledáš ultralehké betony a skvělý design, pak jsou betony Brian´s Optik X2 tou pravou volbou pro tebe!