Brankářská hokejka Brian’s GSP4 SR, Senior, 24″, L, P31

Novinkou pro rok 2022 je elitní kompozitová brankářská hokejka Brian´s GSP4! Novinkou pro rok 2022 je elitní kompozitová... více informací »
Brankářská hokejka Brian’s GSP4 SR
Značka: Brian’s
6 990 Kč
Více informací »
Novinkou pro rok 2022 je elitní kompozitová brankářská hokejka Brian´s GSP4! Novinkou pro rok 2022 je elitní kompozitová...

Novinkou pro rok 2022 je elitní kompozitová brankářská hokejka Brian´s GSP4!

Novinkou pro rok 2022 je elitní kompozitová brankářská hokejka Brian´s GSP4!

V oblasti čepele je GSP4 vybavena vyztužením z uhlíkové tkaniny Bias, která byla navržena pro zlepšení tuhosti čepele a lepší odraz puku.

Lehký tenký profil 12K karbonového kepru se nachází v oblasti příložníku, aby nabídl optimální výkon. V kombinaci s vnitřním pěnovým matricovým materiálem je GSP4 navržena tak, aby co nejvíce snižovala a tlumila vibrace.

12K uhlíkový kepr se nachází rovněž i v rukojeti, což dodává konzistentní pocit celé hokejce. Zaoblené hrany a vyvýšená texturovaná rukojeť umožňují maximální kontrolu hole.

 

Elegantní matný povrch pak nabízí plnou a bohatou grafiku, do které se každý brankář zamiluje na první pohled!

P31 pro lepší manipulaci s pukem a střelbu.

Pokud jsi elitní brankář a hledáš hůl, která nabízí nejlepší tuhost a redukci vibrací, nehledej nic jiného než Brian´s GSP4!

 

Kotva tabulky velikostí

 v oblíbené sekci kompozitové brankářské hokejky. Nyní koupíte ostatní zboží ve zmíněné sekci ve slevě!

Tento exkluzivní produkt Brankářská hokejka Brian’s GSP4 SR, Senior, 24", L, P31od známé kvalitní značky Brian’s můžete najít tady nyní za báječnou cenu! Aktuálně stojí u nás 6 990 Kč.