Páska na brankářskou čepel Blue Sports Blade Tape, černá

Blade Tape je profesionální páska na čepel hokejky od kanadského výrobce Blade Tape. Tato páska plně nahrazuje klasickou textilní... více informací »
Páska na brankářskou čepel Blue Sports Blade Tape
Značka: Blue Sports
520 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Blade Tape je profesionální páska na čepel hokejky od kanadského výrobce Blade Tape. Tato páska plně nahrazuje klasickou textilní pásku, výhodou je její vysoká životnost, snadné lepení pouze po stranách čepele a vysoká kotrola nad pukem při hře.

Blade Tape je profesionální páska na čepel hráčské hokejky od kanadského výrobce Blade Tape. Tato páska plně nahrazuje klasickou textilní pásku, výhodou je její vysoká životnost, snadné lepení pouze po stranách čepele a vysoká kotrola nad pukem při hře. Páska je vyrobena ze speciální gumy, takže nenasává vodu, nenamrzá a tudíž se nezvyšuje hmotnost čepele.


Tento akční a ve slevě produkt Páska na brankářskou čepel Blue Sports Blade Tape, můžete sehnat jednoduše tady a teď na našem webu v populární rubrice příslušenství! Nyní pořídíte ještě podobné zboží ve zmiňované kategorii v akci! Významná značka Blue Sports dlouhodobě poskytuje prvotřídní produkty za akční ceny! To ale ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více! Podívejte se také na více kousků od značky Blue Sports. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.