Vyrážečka Brian’s G-netik X5 SR, bílá-červená, Senior, Obrácený gard

Vyrážečka Brian’s G-netik X5 SR je novinkou od gólmanské značky Brain's pro sezónu 2022. Vyrážečka Brian’s G-netik X5 SR... více informací »
Vyrážečka Brian’s G-netik X5 SR
Značka: Brian’s
7 999 Kč
Více informací »
Vyrážečka Brian’s G-netik X5 SR je novinkou od gólmanské značky Brain's pro sezónu 2022. Vyrážečka Brian’s G-netik X5 SR...

Vyrážečka Brian’s G-netik X5 SR je novinkou od gólmanské značky Brain's pro sezónu 2022.

Vyrážečka Brian’s G-netik X5 SR je novinkou od gólmanské značky Brain's pro sozónu 2022.

 INOVACE :

  • VELCRO WRIST STRAPPING SYSTEM je tradiční systém upínání vyrážečky k ruce tak aby vyhovovala golmanovi a mohl si vyrážečku upravit podle potřeby.
  • INTERNALLY LACED SIDEWALL je vnitřně vložená stěna s vysokou hustotou pro ochranu a navíc bez vazby.
  • SIDE WALL ANCHOR STRAP je nastavitelný pásek na zápěstí VELCRO, který poskytuje ještě lepší pocit stability a kontroly nad vyrážečkou.
  • Čtvercový tvar výrážečky má navíc zkosený nos pro lepší uchycení hole a lepší manipulací s hokejkou celkově
  • Protekce palce je zajištěna díky chrániče z HD vytvarovené pěny, která skvěle chrání a navíc přináší skvělou mobilitu.

Tento unikátní produkt Vyrážečka Brian’s G-netik X5 můžete sehnat rovněž tady na našich stránkách zařazený v sekci vyrážečky na hokej. Nyní získáte nové kusy ve zmíněné sekci za akční cenu. Náš sortiment je široký, máme v nabídce další prověřené kousky značky Brian’s. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější výrobek Vyrážečka Brian’s G-netik X5 SR, bílá-červená, Senior, Obrácený gardod dodavatele zboží Brian’s jednoduše seženete aktuálně ve výhodné akci. Právě lze objednat jen za 7 999 Kč.