Lapačka Brian’s G-netik X5 SR, bílá-černá-červená, Senior, Obrácený gard

Lapačka Brian’s G-netik X5 SR je novinkou od gólmanské značky Brian's pro sezónu 2022. Lapačka Brian’s G-netik X5 SR je... více informací »
Lapačka Brian’s G-netik X5 SR
Značka: Brian’s
10 990 Kč
Více informací »
Lapačka Brian’s G-netik X5 SR je novinkou od gólmanské značky Brian's pro sezónu 2022. Lapačka Brian’s G-netik X5 SR je...

Lapačka Brian’s G-netik X5 SR je novinkou od gólmanské značky Brian's pro sezónu 2022.

Lapačka Brian’s G-netik X5 SR je novinkou od gólmanské značky Brian's pro sezónu 2022.

    NOVINKY :

  • VELCRO WRIST STRAPPING SYSTEM je tradiční systém upínání lapačky k ruce pomocí suchého zipu na vrchní straně ruky a pásky na zápěstí, díky kterému má gólman možnost nastavení lapačky podle jeho potřeb.
  • Koš lapačky je DOUBLE T – na pohled ultra široký s hlubokým košem ve tvaru dvojitého T. Přesto však splňuje všechny pravidla o velikosti lapačky.
  • Lapačka disponuje na palci elestickým páskem, který slouží k bezpečnému nasazení lapačky. Navíc bez jakéhokoliv omezení pří zavírání lapačky.
  • V rukavici lapačky se nachází protiskluzový SBA SYNTHETIC interiér s podložkou pro zápěstí.
  • Šněrování je v 35 sťupnovém ohybovém úhlu a plochá konstrukce prstů zajistí snadnější zavírání lapačky.

Kvalitní a levný kousek máte možnost sehnat aktuálně tu na stránkách v oblíbené sekci lapačky na hokej! Nyní můžete koupit ostatní produkty ve zmiňované rubrice ve výprodejové akci. Značka Brian’s pro své zákazníky prodává špičkové produkty.! Přesvědčte se sami!

Unikátní produkt Lapačka Brian’s G-netik X5 SR, bílá-černá-červená, Senior, Obrácený gardod skvělého a známého výrobce Brian’s jednoduše získáte zrovna dneska za akční cenu. Nyní zakoupíte za 10 990 Kč.