Rukavice True Catalyst 5X JR, černá-červená, Junior, 12″

Rukavice True Catalyst 5X jsou určeny spíš pro nižší soutěže, ale nabízejí skvělou ochranu a mobilitu za přijatelnou cenu.... více informací »
Rukavice True Catalyst 5X JR
Značka: True
2 045 Kč
Více informací »
Rukavice True Catalyst 5X jsou určeny spíš pro nižší soutěže, ale nabízejí skvělou ochranu a mobilitu za přijatelnou cenu....

Rukavice True Catalyst 5X jsou určeny spíš pro nižší soutěže, ale nabízejí skvělou ochranu a mobilitu za přijatelnou cenu.

Rukavice True Catalyst 5X jsou určeny spíš pro nižší soutěže, ale nabízejí skvělou ochranu a mobilitu za přijatelnou cenu. 

Kotva tabulky velikostí

 

Catalyst 5X je vyroben z 20mm EPP pěny a plastových vložek a sdílí přesně stejný ochranný balíček elitní úrovně jako 9X! True vytvořil strategické tvary a tloušťky pěn, aby zlepšil pohyblivost rukou a ochranu proti nárazu. Dokonce i dvoudílný palec byl přepracován z vysoce kvalitního plastu, aby hráčům poskytoval tu nejlepší ochranu.

Další obrovskou výzvou je flex manžeta, pětidílný design, který je připevněn k tělu pomocí strečového materiálu z lycry. To dává hráčům široký rozsah pohybu pro manipulaci s holí, střelbu a přihrávky, aniž by zanechali mezeru v ochraně.

Vnější část je vyrobena z prémiového nylonu a vyšívané manžety pro vynikající odolnost a skvělý vzhled. A konečně, True použila nash dlaň, což hráčům poskytlo jeden z nejlepších materiálů pro manipulaci s holí a skvělé pohodlí.

Tento levný produkt Rukavice True Catalyst 5X můžete sehnat zrovna tady na našem webu ve známé rubrice rukavice na hokej! Mrkněte na parádní zboží z této oblíbené sekce snadno online.

Tento zlevněný produkt Rukavice True Catalyst 5X JR, černá-červená, Junior, 12"s pečetí kvality od značky True je k dispozici právě teď u nás za výborné peníze! Akční cena již od 2 045 Kč.