Brusle Bauer Supreme M5 Pro S22 YTH, Dětská, Y12.0, 31, D

Perfektní výkon za skvělou cenu - to je druhý nejvyšší model řady Supreme pro sezónu 2022/23 -Supreme M5 Pro.  Perfektní výkon... více informací »
Brusle Bauer Supreme M5 Pro S22 YTH
Značka: Bauer
6 099 Kč
Více informací »
Perfektní výkon za skvělou cenu - to je druhý nejvyšší model řady Supreme pro sezónu 2022/23 -Supreme M5 Pro.  Perfektní výkon...

Perfektní výkon za skvělou cenu – to je druhý nejvyšší model řady Supreme pro sezónu 2022/23 -Supreme M5 Pro. 

Perfektní výkon za skvělou cenu – to je druhý nejvyšší model řady Supreme pro sezónu 2022/23 -Supreme M5 Pro. 

Kotva tabulky velikostí

 

Získejte ten nejlepší výkon! Brusle M5 Pro, vytvořené pro elitní výkonné bruslaře, přináší vylepšené funkce v konstrukci boty a chrániče šlach – přináší technologii elitní úrovně do každého odrazu. Bota 3D Lasted Carbon Curv Composite je plně tepelně tvarovatelná, je zároveň tuhá a citlivá ve spodní části pro dokonalý přenos eenergie při každém kroku.

Jazyk Classic Pro Felt Tongue je známý svým pohodlím a výkonem. 

Asymetrická špička ponechává v botě méně místa, takže brusle lépe reaguje na pohyb nohy.

Hodně žádaný produkt Brusle Bauer Supreme M5 Pro S22 YTH, Dětská, Y12.0, 31, D seženete ještě tu v kategorii brusle. Nyní koupíte vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky jednoduše online! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce více skvělých produktů od výrobce Bauer. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Bauer svým zákazníkům nabízí top zboží za akční ceny!

Zlevněný produkt Brusle Bauer Supreme M5 Pro S22 YTH, Dětská, Y12.0, 31, Dod přední společnosti Bauer pohodlně pořídíte právě teď v naší nabídce za parádní cenu. Nabídky již od 6 099 Kč.