Brusle Bauer Supreme M5 Pro S22 JR, Junior, 3.0, 36, EE

Perfektní výkon za skvělou cenu - to je druhý nejvyšší model řady Supreme pro sezónu 2022/23 -Supreme M5 Pro.  Perfektní výkon... více informací »
Brusle Bauer Supreme M5 Pro S22 JR
Značka: Bauer
11 399 Kč
Více informací »
Perfektní výkon za skvělou cenu - to je druhý nejvyšší model řady Supreme pro sezónu 2022/23 -Supreme M5 Pro.  Perfektní výkon...

Perfektní výkon za skvělou cenu – to je druhý nejvyšší model řady Supreme pro sezónu 2022/23 -Supreme M5 Pro. 

Perfektní výkon za skvělou cenu – to je druhý nejvyšší model řady Supreme pro sezónu 2022/23 -Supreme M5 Pro. 

Kotva tabulky velikostí

 

Získejte ten nejlepší výkon! Brusle M5 Pro, vytvořené pro elitní výkonné bruslaře, přináší vylepšené funkce v konstrukci boty a chrániče šlach – přináší technologii elitní úrovně do každého odrazu. Bota 3D Lasted Carbon Curv Composite je plně tepelně tvarovatelná, je zároveň tuhá a citlivá ve spodní části pro dokonalý přenos eenergie při každém kroku.

Jazyk Classic Pro Felt Tongue je známý svým pohodlím a výkonem. 

Asymetrická špička ponechává v botě méně místa, takže brusle lépe reaguje na pohyb nohy.

Tento neodolatelný produkt můžete nakoupit nyní tady u nás zařazený v rubrice brusle. Připravili jsme pro vás ještě podobné výrobky z této známé rubriky jednoduše online. V očích zákazníků populární značka Bauer dlouhodobě nabízí vynikající výrobky. se zárukou dlouhé životnosti. Máme toho více, máme v nabídce ovšem další zboží značky Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní kousek Brusle Bauer Supreme M5 Pro S22 JR, Junior, 3.0, 36, EEod oblíbené značky se zárukou kvality Bauer máte možnost pořídit u nás teď trvale výhodně. Aktuálně za 11 399 Kč.