Brankářská hokejka Sher-Wood Rekker Element 1 SR, Senior, 26″, L, PP41

Brankářská hokejka Sherwood Rekker Element 1 je určena pro elitní brankáře a je vyrobena z uhlíkových vláken Blackline XXV pro... více informací »
Brankářská hokejka Sher-Wood Rekker Element 1 SR
Značka: Sher-Wood
4 199 Kč
Více informací »
Brankářská hokejka Sherwood Rekker Element 1 je určena pro elitní brankáře a je vyrobena z uhlíkových vláken Blackline XXV pro...

Brankářská hokejka Sherwood Rekker Element 1 je určena pro elitní brankáře a je vyrobena z uhlíkových vláken Blackline XXV pro optimalizované snížení hmotnosti.

Brankářská hokejka Sherwood Rekker Element 1 je určena pro elitní brankáře a je vyrobena z uhlíkových vláken Blackline XXV pro optimalizované snížení hmotnosti.

V čepeli a příložníku je napuštěna pěna redukující vibrace pro lepší pocit a kontrolu.

Break-Out Flex Paddle – povrchová úprava rukojeti a textura se kombinují tak, aby brankářům nabídly lepší cit, kontrolu a stabilitu při manipulaci s pukem a podpořily zvýšenou rychlost při přihrávce. QPC Slide shaft pak poskytuje další kontrolu a pomáhá brankáři při pohybu.

Akční výrobek Brankářská hokejka Sher-Wood Rekker Element 1 SR, Senior, 26″, L, můžete najít snadno tady na našich stránkách umístěný v kategorii kompozitové brankářské hokejky! Nyní si můžete koupit akční produkty z naší kategorie za internetové ceny! U zákazníků oblíbený výrobce Sher-Wood vám nabízí kvalitní sortiment. za mimořádně nízkou cenu. A tady je důkaz.

Kvalitní a velmi žádaný kousek Brankářská hokejka Sher-Wood Rekker Element 1 SR, Senior, 26", L, PP41od spolehlivé značky Sher-Wood jednoduše najdete právě teď v nabídce za výhodnou cenu! Výhodně za 4 199 Kč.