Lapačka Brian’s G-netik X5 SR, bílá, Senior, Obrácený gard

Lapačka Brian’s G-netik X5 SR je novinkou od gólmanské značky Brian's pro sezónu 2022. Lapačka Brian’s G-netik X5 SR je... více informací »
Lapačka Brian’s G-netik X5 SR
Značka: Brian’s
10 990 Kč
Více informací »
Lapačka Brian’s G-netik X5 SR je novinkou od gólmanské značky Brian's pro sezónu 2022. Lapačka Brian’s G-netik X5 SR je...

Lapačka Brian’s G-netik X5 SR je novinkou od gólmanské značky Brian's pro sezónu 2022.

Lapačka Brian’s G-netik X5 SR je novinkou od gólmanské značky Brian's pro sezónu 2022.

    NOVINKY :

  • VELCRO WRIST STRAPPING SYSTEM je tradiční systém upínání lapačky k ruce pomocí suchého zipu na vrchní straně ruky a pásky na zápěstí, díky kterému má gólman možnost nastavení lapačky podle jeho potřeb.
  • Koš lapačky je DOUBLE T – na pohled ultra široký s hlubokým košem ve tvaru dvojitého T. Přesto však splňuje všechny pravidla o velikosti lapačky.
  • Lapačka disponuje na palci elestickým páskem, který slouží k bezpečnému nasazení lapačky. Navíc bez jakéhokoliv omezení pří zavírání lapačky.
  • V rukavici lapačky se nachází protiskluzový SBA SYNTHETIC interiér s podložkou pro zápěstí.
  • Šněrování je v 35 sťupnovém ohybovém úhlu a plochá konstrukce prstů zajistí snadnější zavírání lapačky.

Tento diskontní výrobek máte možnost získat bez obtíží tady a teď na našem webu ve známé sekci lapačky na hokej! Získejte jiné produkty z této kategorie za super peníze. Tato značka Brian’s má na skladě prvotřídní produkty za parádní cenu! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Tento neodolatelný produkt Lapačka Brian’s G-netik X5 SR, bílá, Senior, Obrácený gardod značky Brian’s jednoduše najdete u nás právě za výborné peníze! Zrovna teď v akci za 10 990 Kč.