Lapačka Brian’s G-netik X5 SR, bílá-černá-červená, Senior, Klasický gard

Lapačka Brian’s G-netik X5 SR je novinkou od gólmanské značky Brian's pro sezónu 2022. Lapačka Brian’s G-netik X5 SR je... více informací »
Lapačka Brian’s G-netik X5 SR
Značka: Brian’s
10 990 Kč
Více informací »
Lapačka Brian’s G-netik X5 SR je novinkou od gólmanské značky Brian's pro sezónu 2022. Lapačka Brian’s G-netik X5 SR je...

Lapačka Brian’s G-netik X5 SR je novinkou od gólmanské značky Brian's pro sezónu 2022.

Lapačka Brian’s G-netik X5 SR je novinkou od gólmanské značky Brian's pro sezónu 2022.

    NOVINKY :

  • VELCRO WRIST STRAPPING SYSTEM je tradiční systém upínání lapačky k ruce pomocí suchého zipu na vrchní straně ruky a pásky na zápěstí, díky kterému má gólman možnost nastavení lapačky podle jeho potřeb.
  • Koš lapačky je DOUBLE T – na pohled ultra široký s hlubokým košem ve tvaru dvojitého T. Přesto však splňuje všechny pravidla o velikosti lapačky.
  • Lapačka disponuje na palci elestickým páskem, který slouží k bezpečnému nasazení lapačky. Navíc bez jakéhokoliv omezení pří zavírání lapačky.
  • V rukavici lapačky se nachází protiskluzový SBA SYNTHETIC interiér s podložkou pro zápěstí.
  • Šněrování je v 35 sťupnovém ohybovém úhlu a plochá konstrukce prstů zajistí snadnější zavírání lapačky.

Oblíbený a kvalitní produkt Lapačka Brian’s G-netik X5 SR, bílá-černá-červená, Senior, Klasický gard jde získat rovnou na našich stránkách v oblíbené kategorii lapačky na hokej! Podívejte se na ještě další výrobky ve zmiňované kategorii snadno online! To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce ovšem další produkty od značky Brian’s. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt Lapačka Brian’s G-netik X5 SR, bílá-černá-červená, Senior, Klasický gardznačky Brian’s pohodlně pořídíte na našich stránkách skutečně levně. Akční ceny již od 10 990 Kč.