Plexi Hejduk EVO STD 9 II. generace Fólie, čirá

Kvalitní a velmi žádaný produkt Plexi Hejduk EVO STD 9 II. generace Fólie, čiráod populární značky Hejduk seženete zrovna v bezva akci. V současnosti pořídíte za cenu 590 Kč.
Plexi Hejduk EVO STD 9 II. generace Fólie
Značka: Hejduk
590 Dostupnost: SKLADEM
Více informací »

Popis produktu

NOVÉ revoluční plexi Hejduk EVO. Součástí balení je: sada šroubů k uchycení plexi, černá krytka šroubů
Výška: střed 7cm, nejvyšší bod 8cm

NOVÉ revoluční plexi Hejduk EVO. Součástí balení je:  sada šroubů k uchycení plexi, černá krytka šroubů
Výška: střed 7cm, nejvyšší bod 8cm

Pro usnadnění výběru plexi čti zde

Jednoduché uchycení, bez složitých podložek. Stylová krytka šroubů, kde si můžete dokoupit jednu ze 3 barev, anebo si nechat vyrobit vlastní krytku pro váš tým. Aretace pohybu plexi pro maximální bezpečí hráče.

Naše společnost se zabývá výrobou a distribucí hokejových plexi a košů od roku 2001. Od této doby dochází každý rok ke kvalitativním i designovým inovacím výrobků. Navyšuje se kapacita výroby a každým rokem jsme pravidelně nuceni investovat nemalé finanční prostředky do certifikací, které splňují nejvyšší evropská a světová kritéria o ochraně obličeje. I přes tyto náklady se snažíme udržet velmi atraktivní cenu našich výrobků NE na úkor kvality, díky čemuž jsme jedni z největších světových distributorů plexi a košů na světě. Své distributory, kteří mají ve svých zemí exklusivitu na prodej naší značky, máme vedle evropských zemí také v Severní Americe, Japonsku a na Novém Zélandě. Plexi se těší velké oblibě jak u profesionálních hráčů v nejvyšších soutěžích, tak u rekreačních hokejistů ve všech těchto zemích. Každý rok jsou vidět naše plexi na mistrovství světa v hokeji a dalších velkých hokejových akcích, za což patří dík i našim distributorům. V domácí Extralize jsou plexi k vidění u hráčů ve všech klubech.

 Svůj vlastní design si můžete navrhnout zde.