Brankářská hokejka Brian’s GSP4 SR, Senior, 25″, L, P31

Novinkou pro rok 2022 je elitní kompozitová brankářská hokejka Brian´s GSP4! Novinkou pro rok 2022 je elitní kompozitová... více informací »
Brankářská hokejka Brian’s GSP4 SR
Značka: Brian’s
6 990 Kč
Více informací »
Novinkou pro rok 2022 je elitní kompozitová brankářská hokejka Brian´s GSP4! Novinkou pro rok 2022 je elitní kompozitová...

Novinkou pro rok 2022 je elitní kompozitová brankářská hokejka Brian´s GSP4!

Novinkou pro rok 2022 je elitní kompozitová brankářská hokejka Brian´s GSP4!

V oblasti čepele je GSP4 vybavena vyztužením z uhlíkové tkaniny Bias, která byla navržena pro zlepšení tuhosti čepele a lepší odraz puku.

Lehký tenký profil 12K karbonového kepru se nachází v oblasti příložníku, aby nabídl optimální výkon. V kombinaci s vnitřním pěnovým matricovým materiálem je GSP4 navržena tak, aby co nejvíce snižovala a tlumila vibrace.

12K uhlíkový kepr se nachází rovněž i v rukojeti, což dodává konzistentní pocit celé hokejce. Zaoblené hrany a vyvýšená texturovaná rukojeť umožňují maximální kontrolu hole.

 

Elegantní matný povrch pak nabízí plnou a bohatou grafiku, do které se každý brankář zamiluje na první pohled!

P31 pro lepší manipulaci s pukem a střelbu.

Pokud jsi elitní brankář a hledáš hůl, která nabízí nejlepší tuhost a redukci vibrací, nehledej nic jiného než Brian´s GSP4!

 

Kotva tabulky velikostí

  Povedený produkt Brankářská hokejka Brian’s GSP4 SR, Senior, 25", L, P31od společnosti se zárukou kvality Brian’s jednoduše najdete u nás právě skutečně výhodně! V akci od 6 990 Kč.