Betony Bauer GSX S20 SR, bílá, Senior, 34+1″, M

Betony GSX je základním modelem značky Bauer. Betony Bauer GSX  SR je základním modelem značky Bauer. Bylo by škoda o nich... více informací »
Betony Bauer GSX S20 SR
Značka: Bauer
15 599 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Betony GSX je základním modelem značky Bauer.

Betony Bauer GSX  SR je základním modelem značky Bauer.

Bylo by škoda o nich uvažovat pouze jako o betonech pro hobby brankáře, jelikož se jedná v dané cenové hladině o nejlepší betony na trhu! Díky stylu provedení a použitým materiálům je skvělou volbou pro brankáře, který poptává první betony v seniorské velikosti.

Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada, která spojuje to nejoblíbenější z obou dvou rodin. V tomto případě se jedná o flex betonů Vapor a tvar betonů Supreme.  

Najdeme zde TUNE FIT jednoduchý systém zapínání a Butterfly Assist poltštář, který poskytuje extra oporu pro nohu při rozkleku. V neposlední řadě na betonech najdeme 115° spodní zlom, který umožnuje díky flexi větší rozsah pohybu.

Hodně prodávaný výrobek Betony Bauer GSX S20 lze pořídit aktuálně na stránkách v sekci betony! Prozkoumejte kvalitní produkty z této oblíbené kategorie za nejnižší cenu! To však není všechno, naše nabídka je široká! Podívejte se také na další kvalitní produkty od značky Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Výrobce Bauer vyrábí top produkty !