Helma True Dynamic 9 Pro SR, černá, Senior, L

True Dynamic 9 Pro SR je helma s lehkou konstrukcí s MIPS ochranou mozku a možnosti pro perfektní nasazení. True Dynamic 9 Pro SR je... více informací »
Helma True Dynamic 9 Pro SR
Značka: True
5 796 Kč
Více informací »
True Dynamic 9 Pro SR je helma s lehkou konstrukcí s MIPS ochranou mozku a možnosti pro perfektní nasazení. True Dynamic 9 Pro SR je...

True Dynamic 9 Pro SR je helma s lehkou konstrukcí s MIPS ochranou mozku a možnosti pro perfektní nasazení.

True Dynamic 9 Pro SR je helma s lehkou konstrukcí s MIPS ochranou mozku a možnosti dotažení  pro perfektní nasazení.

MIPS je švédská firma na chraníče hlavy a svoje jméno si získala už při ochraných prvcích v helmách na kole, lyže a motorky. A právě teď se spojili technoligii se značkou TRUE aby přinesli jedinečnou helmu na hokejový trh. Lehká konstrukce je docílena z jednoho kusu materiálu polypropyle (EPP). Proto se jedná o nejlehčí helmu ve své řadě bez toho aby ztratila své ochrané funkce.Uvnitř helmy se nachází výplň z EPP pěny. U helmy se dá nastavit velikost a to díky vyměnitelným FITPADS po stranách a vpředu. Navíc jsou k dispozici ve třech rýzných tloušťkách a dovolují 360 stupňové nastavení. Celkově tyto nastavení dokážou helmu o pět procet zvětšit nebo zmenšit podle vašich potřeb.


Tento exkluzivní kousek můžete sehnat v pohodě na našich stránkách umístěný v kategorii helmy. Nyní si můžete koupit nové výrobky z této oblíbené sekce jednoduše online.

Designový kousek Helma True Dynamic 9 Pro SR, černá, Senior, Lod společnosti s dlouholetou tradicí True jednoduše můžete pořídit teď extra se slevou. Zrovna nyní za cenu 5 796 Kč.