Hokejový obchod Brno

Hokejka Winnwell Q7 Grip SR 2016, Senior, 85, R, PS124

Velmi oblíbený kousek Hokejka Winnwell Q7 Grip SR 2016, Senior, 85, R, PS124od společnosti Winnwell jednoduše seženete na našich stránkách teď ve slevě. Výhodně teď u nás za 2 099 Kč.
Hokejka Winnwell Q7 Grip SR 2016
Více informací »
Značka: Winnwell
2 099
Popis produktu

Nová velmi kvalitní hokejka na lední hokej Winnwell Q7. Povedená hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Extrémně odolná hokejka s velmi nízkou váhou určená pro hráče krajských přeborů a náročné hobby hráče.

Nová velmi kvalitní hokejka na lední hokej Winnwell Q7. Povedená hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Extrémně odolná hokejka s velmi nízkou váhou určená pro hráče krajských přeborů a náročné hobby hráče.Hokejka Winnwell Q7 má stejně jako celá řada Q Series gripovou úpravu shaftu. Ideální hokejka do mládežnickcýh kategorií. Špičková hokejka s hmotností kolem 545 gramů. Výhradním dovozcem kanadské značky Winnwell Hockey pro ČR je společnost Hejduksport! Veškerý sortiment Winnwell tedy máme skladem! shaft: gripová úprava čepel: Epoxy Foam určení: amatérští a hobby hráči – krajský přebor a liga neregistrovaných hmotnost: 545 gramů (SR model) délka hole: 167 cm