Rukavice Bauer Vapor Hyperlite S22 SR, Senior, 14″, černá-bílá

Elitní model řady Vapor pro sezónu 2022. Elitní model řady Vapor pro sezónu 2022. O ochranu rukavic Bauer Vapor Hyperlite se stará... více informací »
Rukavice Bauer Vapor Hyperlite S22 SR
Značka: Bauer
5 299 Kč
Více informací »
Elitní model řady Vapor pro sezónu 2022. Elitní model řady Vapor pro sezónu 2022. O ochranu rukavic Bauer Vapor Hyperlite se stará...

Elitní model řady Vapor pro sezónu 2022.

Elitní model řady Vapor pro sezónu 2022.

O ochranu rukavic Bauer Vapor Hyperlite se stará pěnový materiál DC TECH na hřbetu ruky a v kombinaci s lisovanou deskou SHOCKLITE zlepšuje ochranu až o 25%. Navzdory tomu je rukavice extrémně lehká.

Kotva tabulky velikostí

 

Nová dlaň DURACONNEKT je o cca 30% odolnější a nabízí lepší cit než předchozí model.

Vložka NANOSENSE v prstech zajišťuje měkký pocit. Vnitřní materiál THERMOCORE Zero snižuje zápach potu s chladivým efektem na ruce.

Prsty jsou třídílné s pěnou s trojitou hustotou, palec je dvoudílný.


Kvalitní a levný výrobek máte možnost koupit právě teď tady u nás ve známé kategorii rukavice na hokej. Vyhledejte si jiné produkty z naší kategorie za super peníze. Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další produkty od výrobce Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající kousek Rukavice Bauer Vapor Hyperlite S22 SR, Senior, 14", černá-bíláod předního výrobce Bauer máte možnost najít teď extra se slevou! K sehnání zrovna v akci za 5 299 Kč.