Hokejka Bauer Nexus E4 Grip S22 INT, Intermediate, 55, P92, L

Hokejka Bauer Nexus E4 nepatří v hirearchii řady Nexus nejvýše, ale už při prvním kontaktu s hokejku ucítíš, že se jedná o... více informací »
Hokejka Bauer Nexus E4 Grip S22 INT
Značka: Bauer
3 399 Kč
Více informací »
Hokejka Bauer Nexus E4 nepatří v hirearchii řady Nexus nejvýše, ale už při prvním kontaktu s hokejku ucítíš, že se jedná o...

Hokejka Bauer Nexus E4 nepatří v hirearchii řady Nexus nejvýše, ale už při prvním kontaktu s hokejku ucítíš, že se jedná o perfektní kousek.

Hokejka Bauer Nexus E4 nepatří v hirearchii řady Nexus nejvýše, ale už při prvním kontaktu s hokejku ucítíš, že se jedná o perfektní kousek.

Nová technologie ER Spine – pětihranná hůl – zvýší pocit komfortu a citu.

Hmotnost hole by měla být okolo 425 gramů. Kick point zůstává věrný Nexus, tedy střední.

Technologie HP-Mold vytváří skutečný pocit z jednodílné hole, který zlepšuje celkovou hratelnost.

MaxBalance pak snižuje hmotnost čepele při zachování odolnosti, což pomáhá zlepšit celkovou rovnováhu.

Konstrukce 15K nabízí pevnost a kvalitní uhlíková vlákna lehkost a odolnost.

Tento diskontní výrobek Hokejka Bauer Nexus E4 Grip S22 INT, Intermediate, 55, P92, L můžete koupit snadno tady na našem webu v oblíbené sekci kompozitové hokejky. Máme pro vás ještě další produkty z této populární rubriky za super ceny. To ale není vše, naše nabídka je široká. Máme v nabídce však také další kousky značky Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Populární dodavatel Bauer vám může nabídnout top zboží. za mimořádně nízkou cenu!

Diskontní kousek Hokejka Bauer Nexus E4 Grip S22 INT, Intermediate, 55, P92, Lod společnosti se zárukou kvality Bauer snadno získáte v aktuální nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Právě teď za cenu 3 399 Kč.