Hokejka Bauer Nexus E4 Grip S22 INT, Intermediate, 55, P92, R

Hokejka Bauer Nexus E4 nepatří v hirearchii řady Nexus nejvýše, ale už při prvním kontaktu s hokejku ucítíš, že se jedná o... více informací »
Hokejka Bauer Nexus E4 Grip S22 INT
Značka: Bauer
3 399 Kč
Více informací »
Hokejka Bauer Nexus E4 nepatří v hirearchii řady Nexus nejvýše, ale už při prvním kontaktu s hokejku ucítíš, že se jedná o...

Hokejka Bauer Nexus E4 nepatří v hirearchii řady Nexus nejvýše, ale už při prvním kontaktu s hokejku ucítíš, že se jedná o perfektní kousek.

Hokejka Bauer Nexus E4 nepatří v hirearchii řady Nexus nejvýše, ale už při prvním kontaktu s hokejku ucítíš, že se jedná o perfektní kousek.

Nová technologie ER Spine – pětihranná hůl – zvýší pocit komfortu a citu.

Hmotnost hole by měla být okolo 425 gramů. Kick point zůstává věrný Nexus, tedy střední.

Technologie HP-Mold vytváří skutečný pocit z jednodílné hole, který zlepšuje celkovou hratelnost.

MaxBalance pak snižuje hmotnost čepele při zachování odolnosti, což pomáhá zlepšit celkovou rovnováhu.

Konstrukce 15K nabízí pevnost a kvalitní uhlíková vlákna lehkost a odolnost.


Exkluzivní produkt jde pořídit právě teď tu na našem webu v populární kategorii kompozitové hokejky! Nyní získáte unikátní produkty ze zmíněné sekce v akci. Věhlasná značka Bauer vám nabízí skvělé výrobky za příznivou cenu! A tady je důkaz. To však není vše, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce však také další kvalitní kousky od značky Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Hokejka Bauer Nexus E4 Grip S22 INT, Intermediate, 55, P92, Rod této skvělé značky Bauer máte možnost nakoupit aktuálně skutečně levně! Nyní nakoupíte za 3 399 Kč.