Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 INT, Intermediate, L

Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 INT jsou novinkou pro sezónu 2022/23. Určeny pro výkonnostní hráče. Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22... více informací »
Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 INT
Značka: Bauer
4 999 Kč
Více informací »
Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 INT jsou novinkou pro sezónu 2022/23. Určeny pro výkonnostní hráče. Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22...

Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 INT jsou novinkou pro sezónu 2022/23. Určeny pro výkonnostní hráče.

Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 INT jsou novinkou pro sezónu 2022/23. Určeny pro výkonnostní hráče.

Tyto ramena zůstavají nejlehčími na trhu s absolutní volností pohybu.

Inovací u tohoto modelu jsou chrániče ramen AEROLITE 2.0 s konektorem. Dále chránič hrudníku pomocí FLEXAPRENE vesty, která je velice pohodlná. Záda jsou chráněna pomocí vesty navíc s chraníči na ochranu žeber. O klíční kosti se postará vytvarovaný chránič z HD pěny. Páteř je chráněna vylisovaným chráničem HYPERLITE HD vyplněný SHOCKLITE pěnou. A stejný chránič chrání i hrudní koš. Vyšívka je z materiálu THERMOCORE ZERO, který skvěle vysychá a je příjemný na těle. Biceps chrání jednodílný chránič z EXO-LITE materiálu s funkcí SLEEVE-FIT. Ramena jsou jasnou volbou pro hráče, kteří chtějí to nejlepší pohodlý a zároveň výkon.

 

Kotva tabulky velikostí

 


Kvalitní a oblíbený kousek Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 INT, Intermediate, L je k získání teď tady na našem webu ve známé sekci ramena. Získejte kvalitní produkty z této sekce za parádní cenu! To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká. Máme v nabídce však také více skvělých produktů značky Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Vysoce kvalitní kus Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 INT, Intermediate, Lod výrobce Bauer jednoduše získáte tady a teď právě trvale výhodně. Výhodně teď u nás za 4 999 Kč.