Dětské kolečkové brusle Playlife Joker Yellow Glow Combo, XXS, 28-31, 4x, 64

Kombinovaná sada Playlife Joker Yellow Glow s cenově dostupnými inline bruslemi, kterou si děti zamilují! Kombinovaná sada Playlife... více informací »
Dětské kolečkové brusle Playlife Joker Yellow Glow Combo
Značka: Powerslide
2 239 Kč
Více informací »
Kombinovaná sada Playlife Joker Yellow Glow s cenově dostupnými inline bruslemi, kterou si děti zamilují! Kombinovaná sada Playlife...

Kombinovaná sada Playlife Joker Yellow Glow s cenově dostupnými inline bruslemi, kterou si děti zamilují!

Kombinovaná sada Playlife Joker Yellow Glow s cenově dostupnými inline bruslemi, kterou si děti zamilují!

Kombinovaná sada Playlife Joker Yellow Glow je skvělou investicí pro rodiče, protože je nejen odolná a nabízí všechny funkce potřebné k osvojení základních základů inline bruslení, ale také je velikostně nastavitelná, aby mohla růst s Vaším dítětem.

Tato sada vám dá klid na duši, že váš malý bruslař bude mít spolehlivé a schopné inline brusle po mnoho let a vaše dítě si je zamiluje, protože jsou rychlé, stabilní a především zábavné.

Brusle má lehkou unibody konstrukci skořepiny, která nejen dobře vypadá, ale nabízí také vynikající výkon. Sada ochranných pomůcek je lehká, nebrání vašim dětem v pohybu a nabízí spolehlivou ochranu.

Nový kus jde získat ještě tu na našich stránkách v oblíbené sekci dětské brusle. Nyní můžete získat další kusy ve zmiňované rubrice za outletovou cenu!

Velmi oblíbený produkt Dětské kolečkové brusle Playlife Joker Yellow Glow Combo, XXS, 28-31, 4x, 64originál od výrobce Powerslide najdete zde za outletovou cenu! Nyní získáte od 2 239 Kč.