Brusle True Catalyst 5 JR, Junior, 2.5, R

Brusle True Catalyst 5 INT jsou novinkou od značky TRUE, která se dříve zaměřovala pouze na brusle na míru. Brusle True Catalyst 5... více informací »
Brusle True Catalyst 5 JR
Značka: True
4 828 Kč
Více informací »
Brusle True Catalyst 5 INT jsou novinkou od značky TRUE, která se dříve zaměřovala pouze na brusle na míru. Brusle True Catalyst 5...

Brusle True Catalyst 5 INT jsou novinkou od značky TRUE, která se dříve zaměřovala pouze na brusle na míru.

Brusle True Catalyst 5 INT jsou novinkou od značky TRUE, která se dříve zaměřovala pouze na brusle na míru.

Unikátní jednodílná konstrukce boty SHELL TECH je složena z kompozitových vláken poskytuje to největší přizpůsobení a výkon ve své kategorii, protože tvarují dokonale nohu a zajišťují tak maximální jistotu při bruslení. Polstrování ORTHOTIC GRADE má okolo kotníku pěnu, která se vytvaruje okolo kotníku pro maximalní komfort. Podšívka z nylonu BLACK WICK. Na brusli se náchází nerezový nůž SHIFT MAX a bílý holder TRUE SHIFT MAX. Brusle se dá tepelně tvarovat.

Kotva tabulky velikostí

 

Zcela unikátní výrobek Brusle True Catalyst 5 JR, Junior, 2.5, R máte možnost sehnat rovněž tady u nás ve známé rubrice brusle! Podívejte se na unikátní výrobky z této populární sekce ve výprodejové akci! Významný výrobce True má k dispozici kvalitní produkty. za super cenu. Však to vidíte sami! To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás také více kousků od dodavatele True. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější kousek Brusle True Catalyst 5 JR, Junior, 2.5, Rod našeho předního výrobce True můžete sehnat v naší online nabídce trvale výhodně! Aktuálně stojí u nás 4 828 Kč.